Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Counter-Strike: Global Offensive #6

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

Tori said:

Abi haritalar herkese açıkken 6 $a operasyonu satmalarına birşey demiyorum.

Ama üzerine HADİ BİR 6 KAĞAT DAHA AT İKİ TANE DAHA GÖREV AÇIYIM SANA tam bir electronic arts, bir apple store kafası.

2 chain varmış gibi düşün abi hiç sinirlenme, sanırım adamlar operasyonun devamı niteliğinde yapmış, breakoutta sadece quest veriyordu zaten bir şey düşmüyordu, en azından bunda kutularla çıkarıyorsun verdiğin parayı, adamlar hem marketi canlandırmış oluyor hem sana bedava drop şansı veriyor işin özü bu.

uzun vadede tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

abi sizde değişik bi algı oluşmuş,"operasyondan para kazanma"

yalan abi o iş dsgsd,geçen operasyon daha iyiydi açık açık söylim,burda dandik serilerin dandik itemlerini koymuşlar,he bide görev reward diye kutu düşüyo sanki normalde düşmicek anasını satim.. Bu olayın geyiği milli piyango bileti alıp,bi kaç milyon adam arasında işte size görevler veriliyo onları yapıp 3-5 bişey koparmaya çalışmaktan başka bişey dğl.Çöpe atcak paranız varsa alın işte şansınızı deneyin
Sosyal ağlarda paylaş

beyler oyun içi fps hedesini açtım. ama rakamlar o kadar hızlı değişio ki, 140 ile 200 küsur arasında okuyamıyorum blur halde rakamlar askdjasl

esh e sordum "olur öyle değişir" dedi de, hani bu kadar hızlı değişmesi 144hz ekrandan mı kaynaklı ben mi cahilim nasıl görücem kaç fps ye çıkıo inio, fps ölçüm hızını mı düşürmek lazım nasıl yapılır fln?
Sosyal ağlarda paylaş

GONDARCENGIZ said:

yalan abi o iş dsgsd,geçen operasyon daha iyiydi açık açık söylim,burda dandik serilerin dandik itemlerini koymuşlar,he bide görev reward diye kutu düşüyo sanki normalde düşmicek anasını satim.. Bu olayın geyiği milli piyango bileti alıp,bi kaç milyon adam arasında işte size görevler veriliyo onları yapıp 3-5 bişey koparmaya çalışmaktan başka bişey dğl.Çöpe atcak paranız varsa alın işte şansınızı deneyin

para kazanma olayı değil bence çoğu insanın derdi, sadece 'çöpe atcak para' kısmıyla alakalı. verdiğimiz para geri dönünce çöpe atmış olmuyorsun, üstüne de biraz oyun içi değişik bişeyler için uğraşmış oluyorsun, belki biraz mutlu oluyorsun vs.

topic not related: bu arada back alley'i 15 senedir oynamıyodum ben, random girerken ora gelince baya hoşuma gitti
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

beyler oyun içi fps hedesini açtım. ama rakamlar o kadar hızlı değişio ki, 140 ile 200 küsur arasında okuyamıyorum blur halde rakamlar askdjasl

esh e sordum "olur öyle değişir" dedi de, hani bu kadar hızlı değişmesi 144hz ekrandan mı kaynaklı ben mi cahilim nasıl görücem kaç fps ye çıkıo inio, fps ölçüm hızını mı düşürmek lazım nasıl yapılır fln?

Fraps falan kullanirsin olcmek icin, ya da afterburner yukleyip, onun overlay ini kullanirsin

Arti konsola max fps 300 yazarsan iyi olur ama oynadigin standarta gore degisir tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

Dworgian said:

Fraps falan kullanirsin olcmek icin, ya da afterburner yukleyip, onun overlay ini kullanirsin

Arti konsola max fps 300 yazarsan iyi olur ama oynadigin standarta gore degisir tabi.

max fps 300 yazdım zaten, ama 300 e çıkmıo, blurdan okuduğum birinci hane arada "2" oluo yani 200 e çıkıo

o zaman razer cortex yükleyeyim ben madem.

=)
Sosyal ağlarda paylaş

GONDARCENGIZ said:

abi çöpe atılıyo para gerçeği o,kutular düşer ondan işte yan görevlerin parası çıkar en fazla,item düşmesi tamamen şans,20 tavuk kovalamak kimseyi mutlu etmiyodur sanmıyorum gjhj,bence bu seferki operasyon rezalet abi,aksini söylemek saçma

o görevi düşünen lcd kafalı adamın abv
Sosyal ağlarda paylaş

GONDARCENGIZ said:

operasyondan para kazanma değilde parasını çıkarma nanesi vardı. Burada aldığın kutuyu açıp, şansına iyi bir şey düşmediği takdir de parasını çıkarma şansı bile yok.

Yani verdiği iki görev ağacında dişe dokunur tek bir şey yok. Eurasia Theatre da sadece işte Dragon Lore'lar, Master Piece'ler var ama o da düşmez.

Yine de aldık işte bakalım, görevler ayrı bir eğlence oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

Esh said:

Dworgian said:

max fps 300 yazdım zaten, ama 300 e çıkmıo, blurdan okuduğum birinci hane arada "2" oluo yani 200 e çıkıo

o zaman razer cortex yükleyeyim ben madem.

=)

Bende de tam okunmuyo konsol komutunu yazinca 299 yaziyo bazen 200 lere iniyo falan ama blur son iki hane genelde. Cok onemli mi? Degil
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...