Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Overwatch

Cuce

Öne çıkan mesajlar

ozkolous said:

ya bir kaç kere discordunuza damladık ama yer yoktu bi fırsatını bulamadım sizinle oynamaya. bu akşam benim tayfa fb maçına kaçar, eğer yer olursa dürtün plox. şu beta bitmeden bi custom game atayım istiyorum.
tahrikmotoru#2723

Abi gelicen kanala cokucen, 3 tane overwatch kanalı var 2 tanesi hep dolu beklemedekiler 3'de oturuyor yer acılınca sıradan alıyoruz.

Hani bnet koyup "beni dürtün yeeaaa" yaparsan orada bekleyen adam hep senden önce invite alır.
Sosyal ağlarda paylaş

xunn said:

Merak etme abi ben kafamda dream team kurdum coktan. Senin haberin yok henüz ama sen de varsın.

Daesu onumuzdeki 6 ay boyunca roket sıkacak bizimle henüz onun da haberi yok.

Sen ben cuce mortis daesu aente füksü derken yürürüz. O ranked ladderını altüst etmeden durmak yok.

böle oluyor genelde zaten, irc mix gruplar hariç tf2 3k saat 6-7 kisiyle gecirdim ben, sevgili gibi ten uyumu başlıyor ilk 50maç sonrası birdaha da ayrılmıyosunuz,
cs oynamadım ama ordada insanlar grubunu olusturup senelerce oyne oynadı.

aente oynamıycak galiba bisiler dediydi önceki sayfalar
benimde karşıya taşınmamla başlıycak oyun serüvenim yeniden : p

ama harbi oyunu 1 ay sonra bırakıyosunuz siz benim güvenim sıfır patiye adsad.
Sosyal ağlarda paylaş

xunn said:

ozkolous said:

ya bir kaç kere discordunuza damladık ama yer yoktu bi fırsatını bulamadım sizinle oynamaya. bu akşam benim tayfa fb maçına kaçar, eğer yer olursa dürtün plox. şu beta bitmeden bi custom game atayım istiyorum.
tahrikmotoru#2723

Abi gelicen kanala cokucen, 3 tane overwatch kanalı var 2 tanesi hep dolu beklemedekiler 3'de oturuyor yer acılınca sıradan alıyoruz.

Hani bnet koyup "beni dürtün yeeaaa" yaparsan orada bekleyen adam hep senden önce invite alır.

ya kanala hep 3-5 kişi geldik bugün maç esnasında yalnız olur zaten çökerim
Sosyal ağlarda paylaş

Mortis said:

xunn said:

Benim hatun da baslıcak da çok ürküyor.

"O oyun çok hızlı, insanları yarı yolda bırakmak istemiyorum. ;_;"

Salagın vicdan yaptıgı mevzuya gel.

Off kiyamam ben ona

Abi sorma, bide chibi chibi yere baka baka söylüyo gögsün sıkısıyo burnun kanıyo.

said:
ya kanala hep 3-5 kişi geldik bugün maç esnasında yalnız olur zaten çökerim

Abi çökün diye açtık.
Sosyal ağlarda paylaş

Daesu said:

xunn said:

Merak etme abi ben kafamda dream team kurdum coktan. Senin haberin yok henüz ama sen de varsın.

Sen ben cuce mortis daesu aente füksü derken yürürüz. O ranked ladderını altüst etmeden durmak yok.

böle oluyor genelde zaten, irc mix gruplar hariç tf2 3k saat 6-7 kisiyle gecirdim ben, sevgili gibi ten uyumu başlıyor ilk 50maç sonrası birdaha da ayrılmıyosunuz,

Abi bizim inner circle bırakmaz, tek fire ihtimali Aente ama onun da tryhard dogası var kokusunu aldım egosuna oynarsak oynar dfg.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

xunn said:

vay arkadaş dışlanmışım haberim yok

Ulan! Xun adam değilsin sdfs
Sosyal ağlarda paylaş

Daesu said:

xunn said:

başlığa sadece sana sormaya girdim. güzel mi oyun
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

xunn said:

vay arkadaş dışlanmışım haberim yok
beni de hor görmüş :/
Sosyal ağlarda paylaş

Mortis said:

Yani paranın neye değip değmeyeceği konusunda genelleme yapmayın. Eğer zevk almıyorsanız, ben keyif almadım bu oyundan, çok oynamam 60 euro vermek istemiyorum derseniz en doğal hakkınız. Bunu deyin geçin.

Ama 60 Euro vermeyecekseniz diye gönlünüzü rahatlatmak için tüm forumla "bu oyun 60 euro vermeye değecek oyun değil di mi arkadaşlar" veya "bu oyun 60 euro'yu hak ediyor diyen yoktur aramızda" şeklinde hemfikir olmaya çalışmanın anlamı yok.

Abi oyunun fiyat politikasını eleştirmek en doğal hakkım. Sırf bu değil, ben bütün multi oyunların f2p olmasını istiyorum, olmadı cüzi bir miktar. Valve yapabilyorsa herkes yapabilir, en azından büyük her oyun şirketi yapbilir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...