Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Overwatch

Cuce

Öne çıkan mesajlar

Tf2'nin aksine competitive bir oyun olacak Overwatch. Esport üzerine yoğunlaşacaklarını söyledi Blizzcon'da Kaplan Amca. Bunun yanında moba tarzı hero sistemi var ve her heronun belli pasif ve aktif skilleri mevcut. Şuan oyunda 21 hero var. Devamı gelecek. İleride eklenecek herolar tamamen ücretsiz olacak. Temel olarak farklılıklar bunlar. Arka sayfada bir TotalBiscuit videosu paylaşmıştım, çok güzel anlatmış oyunu onu izleyebilirsin.

Bu arada beta bitti. Bir süre kapalı kalacak oyun. Ocak veya Şubat gibi tekrar açmayı planlıyorlarmış betayı. O zaman bi beta wave daha olacak. Çok büyük değişiklikler, eklentiler olacakmış beta tekrar açılana kadar.

Hatta dur paylaşayım videoyu tekrar ya;

Videoda payment sistemindeki bilinmezliğe değinmiş o kesinleşti bu arada. Hiçbir şekilde ilerde hero veya map satılmayacak. Sadece skin.
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

hahaha çok iyi ya, oyun competitive'miş çünkü low ttk varmış, oyunda skill kullanıldığı için casual oyuncular için çok zormuş felan...

sırf reklam olsun diye...

https://www.youtube.com/watch?v=hw0YgRymCYM

videoyu kendin koyup sonra eleştirmek neyin kafası?

pozitif etki oluşturduğun kadar videonun izlenip hak verilmesinide sağlıyorsun ahah.

oynamadım oynamayı çok düşünmüyorum ama bok atmak için kendine ortam yaratıp laf söylemek çok saçma yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Lectre said:

videoyu kendin koyup sonra eleştirmek neyin kafası?

oynamadım oynamayı çok düşünmüyorum ama bok atmak için kendine ortam yaratıp laf söylemek çok saçma yani.

offf ne kadar boş konuşuyorsun Lectre ya. neden şu yazdıklarının saçma olduğunu, yazsam anlamıycaksın o yüzden "yav he hee" diye geçicem.

sana ne neyin kafasıysa...
Sosyal ağlarda paylaş

Mortis said:

bone oyunu oynadın ve beceremedin di mi? Çünkü önceki sayfalarda hatırlıyorum postunu, baseden çıkamıyorum hemen ölüyorum falan diodun

ne oldu mortis, senin fanboi olduğun oyuna competitive değil casual dediğimizde oyunu beceremiyor mu oluyoruz?

baseden çıkamıyorum hemen ölüyorum dediğim botlarla kapışmaydı, birisi de o anki beta aşamasında bot sisteminin bozuk olduğunu normal public oyun oynamamı söyledi, öyle de yaptım. gayet de becerdim, ve gayet de casual oyun.

evet, başka suçlaman varsa onu da alayım mortis?
Sosyal ağlarda paylaş

Lectre said:

ilkokuldaki çocuklar gibisin, yazma bencede.

lol.

mesaj alıntılarken cevap veriyorsun orijinal metine dokunma bu arada, insanlar iqn yüksek falan sanacak.

videoyu eleştirmek için koydum, videoyu izleyene pozitif etki olacaksa olsun, yok izleyip hak verecek kişi de versin.

sana ne oluyor durduk yere "neyin kafası felan diye".

biraz sus lectre de en azından akıllı sansınlar seni.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...