Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Overwatch

Cuce

Öne çıkan mesajlar

oyun karakter dengesi olarak güzel. Gerçekten iyi becerebildiğin her karakter oyunu değiştirebiliyor soloq de. ama takım combatı biraz daha pratik istiyor. Mesela defanstaki bastionu orisa ve rein koruyorsa arkaya sızan tracer/reaper olmadan alamıyorsun.
bastion-orisa-rein oynarkende tankların bastiona görüş alanı bırakmaları çok önemli. yoksa boş boş duruyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya ben bizim gold arkadaşlarla girdiğim için 2400-2350 arasında duruyorum paso bir maç yenip 4 maç yeniliyoruz vs. Sonuçta arkadaşlarım her nasıl olsa da. Dediğin gibi iyi bir oyuncu maçı çok rahat değiştirebilir. Ama ben 3-4 kere gördüm hanzo vardı adam paso hanzo oynamış smurf büyük ihtimalle. Diamond arkadaşlarım var arada giriyorum onlarla diamond-gold arasında büyük fark olduğunu da görmedim onunla oynarken 30-35 kere girdik beraber en azından. Ben olayı şöyle görüyorum eğer bir hero oynuyorsan o hero nun işi ney ise onu yapamadığın sürece benim gözümde -1 sin otomatik.
Sosyal ağlarda paylaş

darkageman said:

Diamond arkadaşlarım var arada giriyorum onlarla diamond-gold arasında büyük fark olduğunu da görmedim onunla oynarken 30-35 kere girdik beraber en azından. Ben olayı şöyle görüyorum eğer bir hero oynuyorsan o hero nun işi ney ise onu yapamadığın sürece benim gözümde -1 sin otomatik.

abi ilk 2-3 sezon diamond iyiydi ama sonrasinda dedigin gibi golddan farksiz oldu. diamona olup da taktik falan hicbir sey bilmeyen, oynadigi karakteri de yarim oynayan yiginla adam var ki bunun sebeplerinden biri oyunun elo sisteminin ve party ile maca girme sisteminin 12,5 iq ile tasarlanmis olmasi.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya şu mantaliteyi anlayamıyorum. Alıyorsun mcree vs veya soldier la vur pharahı kardeşim ya. Adam gidip reine saldırıyor pharah yukarda alayımızı öpüyor söyleyince de ben ne yapayıma getiriyor olayı gıcık oluyorum. Hele şu mcree oynayıp da bir halt yapamayanlara ne demeli. Şaka gibi ya. Dediğim gibi diamond olsan da olmasan da bir farkı yok gold-diamond ara sıra gm accountu olanlar geliyor taşıyayım vs ayağına da yok yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi önceki 2 sezonda yoktum ben, ne olmus ladder'a anlamadım bi oyun geliyo master'da herkes plat tier bi oyun geliyor takım full eski GM.

Kaç sezondur söylüyoruz, ödüller en yüksek ulastıgın yere değil sezonu kapattıgın yere göre olmalı diye ama yok. Allahtan tırmanması asırı kolaylaşmış, kimse Doomfist counterlayamıyor, Tracer öldüremiyorlar baya komik şu an master. Mercy+Pharah+shield faggots+torb'u dive'sız kıramayacagını faşan farketmiyorlar.

Hani 3 tank metası o kadar kolaydı ki kötü adamla iyiyi ayırt edemiyordun simdi ak kara meydana cıkmıs adeta. Tracer/Zen main oldugum için bayram gibi win yagıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...