Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Overwatch

Cuce

Öne çıkan mesajlar

di said:

Baya baya gelmisine gecmisine sovdum blizzard'in gecenin tek comp oyununda.

29 level picin biri gelmis, 1 saat D.va'si var 1 saat widow'u, once genji pick'ledi, sonra widow, sonra hanzo. en son "oyunu sevdigimden oynamiyorum zaten" gibi biseyler zirvalayip "sikayet edin ya evet" diye dolaniyodu.

oyun baya baya milleti kanser etmek icin var. cikip biri overwatch'un duzgununu yaptik dese kafa utuleyip kaciricam takimi oldugu gibi diger oyuna.

cs oynuyorum, aklına gelebilecek her çeşit oyuncuyla karşılaşıyorum, ama şu ow'deki kadar kanser geçirmiyorum.

"overwatch'ın düzgünü" olmasıyla alakası yok. temel boktan. zaten oyun kullanıcılar arasındaki iletişimi teşvik etmiyor. bir de oyuncular "ben istediğim heroyu oynarım ağa" modunda takılınca işler yokuş aşağı boka gidiyor.

"hanzo seçtim, widow seçtim çünkü süper sniperım ben" kafasıyla oynayan oyuncular ayrı, "sen benim istediğim karakteri seçmedin mi, tamam ben de oyunu trollerim" diyen oyuncular apayrı.
ikisine de ciddi ağır ceza sistemi koymaları lazım.

https://www.youtube.com/watch?v=UVWqI0L_8hM
Sosyal ağlarda paylaş

abi şöyle şeyler başıma geldi defalarca 2800'lerde;

- maç başlıyor, takımda bir herif diyor ki "aaa xxx de burda, bu herif geçen maç hanzo ile oynadı ve bok gibi oynuyor, ben bu herif ile oynamam" bunu diyen gidip rastgele hero pickliyor, mesela en alakasız map'de torbjörn gibi. kötü dediği adam da gerçekten kötü çıkıyor. sonuç: baştan 2 kişi eksik.

- ben bu hero ile pro'yum merak etmeyin ne yapacağımı biliyorum diyenler. az çok comp'da hangi haritada neler lazım olacağı belli, ama ben hani hep de aynı heroları görmiyim, takımda atıyorum iyi bi sombra olsun bişiler kapıyım gibi düşündüğüm için iyi peki diyorum bazen. ya da öldüğünde switchle falan. yok arkadaş, bir tane de napacağımı biliyorum diyen adamın napacağını bildiğini görmedim.

- diamond zorlarken hala voice chat'i dinlemeyen/kullanmayan adamlar. konuşmuyorsan bile bari kanala gir ya da söylenenleri dinle.

genel kanser sebepleri bunlar. arada da işte payload iterken symmetra alan tipler falan çıkabiliyor. ya da gerçekten tek support'un yetebileceğini sanıp 2. supp almayanlar vs.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...