Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Overwatch

Cuce

Öne çıkan mesajlar

nienna said:

kisa animasyonlarina muziklerine mimarisine yan materyallere bilmem nelere bakinca 40 avro etmez diyen carpilir la.

kaldi ki ben 60 ligim.

Sen her turlu lame oyunun arkadindasin zaten. Senin icin bir baska 15 gunluk hype oyunu sadece. Baska bisey degil. 2 hafta sonra sikilma garantili.

Ilk dediklerine bakarak 40 avro edicegini dusunuyosan wow legiom pakedi 200€ dan gitmesi lazim.

Koca content, yeni class, legendary weapons. Illidan.
Sosyal ağlarda paylaş

o kadar ballandirilan wod bile fb app'ten hallice bir paketti. adamlar item model bile kasmamis craft icin asd. zaten epikler de lesti. bi tane transmog kovalayasim gelmedi koca wod'dan. content modeli de orkun farkli renklerinden ibaret asd.

konu 60 dagilmasin 60. newbie hareketi varsa katilirim. ogreniyorum diyenlerle ogreniriz.
Sosyal ağlarda paylaş

Pordakal said:

Bezerye said:

fakirler gtfo pls

Bunun fakirlikle alakasi yok. Almak istesem 50 kere alirim. Ama adamlar daha buyuk adam duduklemeye gidiyo.

Ne dediler en son, cheat/3rd party yazilimi kullananlar once and for all gg. Oyun release olduktan 2 ay sonra milleti patir patir banlayip yeni acc(60€) aldiricaklar.

Valve dan ozenmislerdir kesin. Ama hic degilse adamlar csgo yu 5 dolara falan cekiyolardi indirimle. Kotikde o da yok.

Alip 3 ay sonra kafalarini duvarlara vurucak arkadaslara simdiden basarilar. Allah cuzdanlariniza zeval vermesin. Amen

60€ verip 1 kere alabilecek durumun var mı vitamin?
Banlanan adamın unlimited ban yemesine zerre karşı değilim iyi yaparlar. Niye dert oldu ki sana hileci misin yoksa?
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

banlamasınlar her yer hileci kaynasın. bunu istiyorsun sanırım sen. yoksa düdüklemiş oluyorlar.

Banlamasin diyen yok. Ama vac tarzi bisey atsin o kisi ranked /mm giremesin. Ama arkadaslariyla lobby yapabilsin. Yada cheater pool tarzi bisey acip sadece orda oynatsinlar. Hemde devler ordan takip etsin yeni cikan cheatleri falan.

Ama ben diyorum ki blizz hile kullanmayan adama bile "senin arka planda su program acikmis ordan cheat yapiyosundur" diyip patir patir perma bani cakicak millete.
Sosyal ağlarda paylaş

scorch said:

Pordakal said:

Bezerye said:

fakirler gtfo pls

Bunun fakirlikle alakasi yok. Almak istesem 50 kere alirim. Ama adamlar daha buyuk adam duduklemeye gidiyo.

Ne dediler en son, cheat/3rd party yazilimi kullananlar once and for all gg. Oyun release olduktan 2 ay sonra milleti patir patir banlayip yeni acc(60€) aldiricaklar.

Valve dan ozenmislerdir kesin. Ama hic degilse adamlar csgo yu 5 dolara falan cekiyolardi indirimle. Kotikde o da yok.

Alip 3 ay sonra kafalarini duvarlara vurucak arkadaslara simdiden basarilar. Allah cuzdanlariniza zeval vermesin. Amen

60€ verip 1 kere alabilecek durumun var mı vitamin?
Banlanan adamın unlimited ban yemesine zerre karşı değilim iyi yaparlar. Niye dert oldu ki sana hileci misin yoksa?

Su anki kredi kartimin limitiyle 80 tane aliniyo gozum kapali. Vitamin. Tanimadigin insanlarla ilgili gelisine yorum yapma.

Bugune kadar yaptigim vehile diyebilecegim tek sey uo zamani makroman ve ghostmouse kullanmak.

Hilecileri banlasinlar. Ama yarin arka planda calisan baska bi exe yuzunden perma ban yiyince gelip aglama. Okey mi vitamin?
Sosyal ağlarda paylaş

Pordakal said:

Bone said:

banlamasınlar her yer hileci kaynasın. bunu istiyorsun sanırım sen. yoksa düdüklemiş oluyorlar.

Banlamasin diyen yok. Ama vac tarzi bisey atsin o kisi ranked /mm giremesin. Ama arkadaslariyla lobby yapabilsin. Yada cheater pool tarzi bisey acip sadece orda oynatsinlar. Hemde devler ordan takip etsin yeni cikan cheatleri falan.

Ama ben diyorum ki blizz hile kullanmayan adama bile "senin arka planda su program acikmis ordan cheat yapiyosundur" diyip patir patir perma bani cakicak millete.

10 yıldır blizzard oyunu oynuyorum.
ne bana ne çevreme şu olay 1 kere olmadı

güzel hayal gücü
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...