Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gaben reyize baklava göndermece

barbu

Öne çıkan mesajlar

Abi microsoft ta çalışan bir arkadaşla konuşuyorum da, valve ın binası dibimde benim valla ama yiyecek kabul etmeyebilirler cidden dedi.

Ben de "parayı sana yollasak sen götürsen kabul ederler mi?" diye sordum. hani alternatif olsun diye.

edit; "valve da çalışan tanıdık yok. olsa girerdim ama şu durumda anca kapıya bırakırım onlar da çöpe atarlar. burada yiyecek tanımadığından gelince genelde öyle yapıyorlar zehirlenme şüphesiyle" dedi arkadaş
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

Abi microsoft ta çalışan bir arkadaşla konuşuyorum da, valve ın binası dibimde benim valla ama yiyecek kabul etmeyebilirler cidden dedi.

Ben de "parayı sana yollasak sen götürsen kabul ederler mi?" diye sordum. hani alternatif olsun diye.

evet mikrosoft ta calisan arkadas benim..hesap numarasini veriyorum..bakin size kolaylik olsun diye tr den hesap actirdim..
Sosyal ağlarda paylaş

dana22 said:

Dworgian said:

evet mikrosoft ta calisan arkadas benim..hesap numarasini veriyorum..bakin size kolaylik olsun diye tr den hesap actirdim..

yav hehe.
Sosyal ağlarda paylaş

imamizer said:

Dworgian said:

peki soru: diyelim yollayamadık. hype patladı. paralarla ne yapılıyor? bari buluşma olsun da içkinin dibine vurup hail gabe diye bağıralım öyle bir durumda

geri yollucam hepsini.
ama şu an işler biraz sıkışık, ödeme bekliyorum bi yerden. oradan para gelince geri yollucam.

Yalnız finansbankta durum nedir bilmiyorum ama iş bankası benden eft için 3 tl aldığına göre bayağı bir sıkıntı olabilir senin için geri yollamak :)

En iyisi eft masrafını da yollanan paraların içinden düşerek yollaman, zarar etmemek için...
Sosyal ağlarda paylaş

BlackRose said:

imamizer said:

Dworgian said:

peki soru: diyelim yollayamadık. hype patladı. paralarla ne yapılıyor? bari buluşma olsun da içkinin dibine vurup hail gabe diye bağıralım öyle bir durumda

geri yollucam hepsini.
ama şu an işler biraz sıkışık, ödeme bekliyorum bi yerden. oradan para gelince geri yollucam.

Yalnız finansbankta durum nedir bilmiyorum ama iş bankası benden eft için 3 tl aldığına göre bayağı bir sıkıntı olabilir senin için geri yollamak :)

En iyisi eft masrafını da yollanan paraların içinden düşerek yollaman, zarar etmemek için...

eft masrafı yok hesapta. başta onu da belirtmiştim de aralara kaynadı gitti. sıkıntı olmaz yani iade kısmı.
Sosyal ağlarda paylaş

BlackRose said:

imamizer said:

Dworgian said:

geri yollucam hepsini.

enparanın olayı o abi, almıyorlar işlemlerden para.
Sosyal ağlarda paylaş

Rasmon said:

imamizer said:

Dworgian said:

geri yollucam hepsini.

100.000 itirazları bitirin hadi ev alcam ordan gelcek parayı bekliyorum.

16 sında askıdan indi. tutanklarla itirazları yollamıyorum hala üst yazıyı yazmadım. memurum olm ben. bi gelip tatlı getireniniz yok, bi yemek yiyelim diyeniniz yok anasını satayım. bekleyin işte böyle.
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

o adam geri yollamaz. yollarken her türlü paranın elden çıktığına inanarak yollayın. beklentiye girmeyin....

sırf senin paranın üstüne yatıcam adfggdf onunla da brokoli, yulaf ezmesi ve tuzsuz light peynirle yerkenki resimleri gönderip böğrüne hançeri saplayacağım.
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

ya adam kıytırık bi diploma almış mailin her yerine engineer yazmış ya. ulan dört sene gidip gelip batak oynadınız ya.

bir de böyle admalar kolpa medeni cesaretiyle öne atlayıp böyle mailler atmıyor mu lol.

long story short phrase'ini de bu hafta öğrenmiş belli, üç kere yazmış sdfs
lan burger burnuma kacti okurken
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...