Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Archeage #4

Seele

Öne çıkan mesajlar

valla bende görmemişim o demolishmentları :P

baya ballı almış, etrafta hiç bir hacker olmadan 2-3 spot açılmış hem two crownsta hem de erken bi vakitte. ondan sonra 4-5 yere gittik 30 kişi var üstüne full hacker, aynı adamlar aldı falan

bu arada 20 cedar dikmek için

http://i.imgur.com/3UZVsMQ.png
Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:

BlackRose said:

Aluriel said:

...
abi ilk kez mi bu tarz bi mmo oynuyorsun yani şunların olabileceğini başkası uyarmadan da düşünürsün diye tahmin etmiştim ben hehe...

Vazgeçtim sormamış varsayın...

valla hiç kızmaca gücenmece yok. açıkçası ben o yukarıda anlattıklarının olabileceğini bildiğini varsayarak söylemiştim pvp zoneda bişey olmaz diye. yani oyun zaten open world pvp diye geçiyor + kendi factionun da saldırabiliyor sana, ki birinci elden tecrübe etmişsin zaten sen de.

İyi de ben başıma bunlar geldi neden geldi vay anasını gören duyan var mı demiş miyim? Sadece olan biteni biraz da kendimle dalga geçerek anlatmak istedim. Eskiden daha fazla yapardım bu tür şeyleri, SS'lerle süsler hikaye yazardım kendimce hani bi yerde de "role playing" ya bu oyunlar (belki duymuşsundur diyim ben de senin tarzınla)...

Misal pvp zone için seviyeler var, bu seviyelerin anlamını bilmiyorum, level 1 veya belli bir levela kadar atıyorum kendi factionuna dalamazsın da 5 olunca dalarsın. Veya trade packleri level 1 veya 2 olduğunda da defalarca taşıdığım için full pvp seviyesinde ancak el koyabilirler gibi farklı farklı varyasyonları olabilir ve ben bunları bilmiyor olabilirim biraz da bu sistemi çözmek için yazdım. Sorular pvp zoneda bana daldılar kestiler allalla yaw nasıl olur şeklinde değildi yani.

İki soru sordum neticede, cevabımı zaten aldım da senin yazdığının benim sorduğumla alakası yoktu daha doğrusu sen sorduğuma değil olan bitene asdadsad dediğin için başka da soru gelmedi aklıma.
Sosyal ağlarda paylaş

aquila said:

main questi nasil kaybediyosun, birini verince digeri geliyo.

Garip bir şekilde bu bana da oldu. Hatta bir iki yere baktım araştırdım (burda sormadım zorlamiyim diye :p) çok olmuş bu farklı bölgelerde. Sadece Mahadevi değil başka bölgelerde de ana görevten kopan çok var. Normal akışına devam ettim çıkar bir yerden nasılsa diye...
Sosyal ağlarda paylaş

loop said:

Mahdeviyi taramayı düşünüyorum zaten. İlla denk gelir bir yerde..

Vedisa'da yoktu, daha ilerde Harani Campsite'da buldum yeşil ünlemi :) (NPC Ataka)

http://i.imgur.com/XIOvX5j.jpg

Sanırım şundan oldu bu; Mahadeviden sonra Villanelle'e devam ettim ama kafadan ana görevi bitirince bırakıp Solis'e döndüm orayı tamamladım. Silent Forest'a girseydim farketmeyecektim. Ama yine de Villanelle'den sonra Silent Forest'a herhangi bir yönlendirme yapmıyor sanırım orda bi kopartmışlar bağlantıyı...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...