Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Archeage #4

Seele

Öne çıkan mesajlar

WoodsOfYpres said:

44 Levelim, vocation tonic aldim 2 tane labor biriktiriyorum şimdi 5000 olunca direk vocation basıp exp kasmak istiyorum, en efektif yol nedir bunun için?

music composing en hizli yontem. music sheet aliyorsun 2 sn de 100 labora 6k gibi bir exp veriyor bana. lvl 50 yim ama tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

WoodsOfYpres said:

44 Levelim, vocation tonic aldim 2 tane labor biriktiriyorum şimdi 5000 olunca direk vocation basıp exp kasmak istiyorum, en efektif yol nedir bunun için?

Tailoring, Metalwork ya da Leatherworking kasacaksan sleeve yap. 1 tane moonlight archeum dust istiyor tanesi, evenstone ile kırınca dustı geri veriyor. Blue salt wedge ve evenstone tek giderin yani.
Sosyal ağlarda paylaş

bizim serverda ah ye baktım adamın teki 49 tane koymuş tanesi 1500 den onu baz alarak wts çektim factiondan adamın teki şuanki offer ne kadar diye sordu 700 dedim adam arttırdı 710 dedi ben bununla oyun yapayım derken fiyat 1k kadar çıktı sonra ben 1010 diye yeni offer geldi dedim adam da vazgeçti.kafama sıçayım itemın bu kadar değersiz olduğunu bilsem direk satardım bende zannettimki ucuza satıyorum :( neyse başka bir enayi bulabilirim inşallah.

hangi serverların ahleri birleşik nereden görebilirim
Sosyal ağlarda paylaş

oha 1k mı dsdfg. 250-300 bile fazla olabilir abi valla, geçen hafta 150g'a gördüğümü hatırlıyorum lol

adam 1500'i görünce senin gibi pahalı bişey sanmış, al sat yaparım diye düşünmüş herhalde

crafted gearlara bakarsan hangi serverda craftlandığı yazıyor, o şekilde hangi serverlarla ortak çıkarabilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

Nekro said:

WoodsOfYpres said:

music composing en hizli yontem. music sheet aliyorsun 2 sn de 100 labora 6k gibi bir exp veriyor bana. lvl 50 yim ama tabi.

Baya para tutar ya 5000 labor, 50 sheet deemek :(
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...