Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Archeage #4

Seele

Öne çıkan mesajlar

Suark said:

ya bazı oyunlar vardır bır tarafı dıgerıne agır basar.
Zaten pve oyun ortamını bozan bişi bana göre, archeage de de softcore pvp var onun dışında farmville zaten.

Bu yüzden, aiondur wowdur bu tarz oyunlara yönelmekte fayda var pve sever ise birisi
WoodsOfYpres said:

Kimisi pvp için oynar kimisi pve, pve sevenlere 'eee noldu bitti kaldır at mı?' demek çok saçma kaçıyor.

Oyun PVE yönünden çok eksik konuya dönersek.
Ha oyunun PVE çok süper olucak diye bir iddiası yok orası ayrı konu.

PVE seven oyuncuları elinde tutmak istiyorsa pve eklentilerini çoğaltırlar biz de oynarız

Hah doğru tabir eline sağlık, güzel grafikleri olan farmville aslında archeage. Yokluktan oynuyorum, WOW çok baydı bc+wotlk şu iki dönem inanilmaz zevkliydi özellikle atmosferinden dolayı wotlk bayılıyordum.
Aion online tasarımlardan dolayı hep hayran hayran baktım ama oynamak nasip olmadı. Tera oynuyordum sapıkça zevk almıştım off oyunda RMT var yaa diye aptalca bir tribe girip bıraktım pişmanım zira hangi oyunda RMT yok ?

Daha önce nice oyunu release sonrası off eksik var yeaa diye bıraktım bu sefer archeage'e şans vermek istiyorum. FF14 olsun GW2 olsun hep ben bıraktıktan sonra güzelleştiler.
Sosyal ağlarda paylaş

Yok onu biliyorum. Zaten hepsi çalıntı mallar gold traderin önünde pusup milletin rızkını gasp ediyorum. Fakat bir iki pack gelmedi. Hatta dün bu saatlerde teslim etmiştim 22 saat geçti çoktan.

Mallar gasp olunca takip etmesi de zor gelecek paranın. Şu an rahat 7-8 tane var bekleyen belki daha fazla.
Sosyal ağlarda paylaş

bende 1k gold, 2 tane kurulu 16x6 tarlalı, farmers workstationlu vs, skilleri güzel olan, 1 tane farm cartlı, clipperlı, 150 gildalık evi olan karakteri satıyorum. bankasındakileri satsan 200 300 gold ordan çıkar. üşenmem bankadaki malzemeleri trade pack yapar satarım dersen rahat 600 700 gold (belki daha fazla) ordan getirir. tekliflere açığım.
dahuta westte karakter
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...