Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Archeage #4

Seele

Öne çıkan mesajlar

ben bu oyun niye bu kadar sevildi cözemedim bile zaten, bir ara trial denedim indirdim geri çıkıp silmem 10 dakika mı aldı sildim gitti.

yok oyun sonradan güzelleşiyormuşta bilmem neymişte, İGN de adamın biri yazı yazmıştı yılın fiyaskosu diye adamı linç ettiler pöö cahil adam bilmem ne diye üstüne birde özür açıklaması yaptı adam ben eşşegim diye, adam hakklıymış işte :P
Sosyal ağlarda paylaş

oyunu düzgün hacksiz vs yapsalar oyun güzel olabilirdi.
oyun gerçekten ilerledikçe güzel oluyodu. gemi falan yapıyosun gemiye 50 kişi atlayıp savaşıyosun baya eğlenceli. ama işte gemi yapabilmen için eşşek yüküyle item gerekiyo çoğuda rare itemlar. ama insanlar hackle vs para kasabildikleri için senin 2 ayda uğraşıp belki 2 parçasını alabileceğin şeyi adamlar 2 3 günde alabiliyodu.
sen 1 ay oynuyosun 16x16 tarlan yok, sürekli gezip yer arıyosun bütün gün, adamın birisi geliyo 18. tarlasını falan koyuyo.
sen 1 saat boyunca trade run yapıyosun, geberiyosun yeri gelince tradepack gidiyo, adam ışınlanmayı çözmüş falan. garip kafalar. adamlar bunları çözemediği için oyun baya yalan
Sosyal ağlarda paylaş

Wisp

10 dakika baktım sildim millet neyini sevdi anlamadım demişsin. Yukarıdaki arkadaş birşeyler söyleyince "öyle ise.." demişsin. Yani oynamamanı geçtim, araştırmamışsın bile. Hani oyunu oynadığımdan veya sevdiğimden değil. "10 dakika baktım sildim neyini sevdi insanlar" komik durmuş.
Sosyal ağlarda paylaş

Eu da shatigon serverını kesinlikle onermem 1 taraft ispanyol agırlıgı diger tarafta RED denen rus izbeleri oyun zevkinizin icine edebilirler, usa da oynasanız da orda da eu da oynayanların karakterleri mevcut keza labor puanları eu ve usa da birbirinden bağımsız.

Edit: http://www.archeagestatus.com/ den serverların bölgesel ağırlık vs durumlarına bakabilirsiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...