Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Archeage #4

Seele

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
Ben yavaştan kopmaya başladım. Önce solo takıldım, sonra sağolsun buradan Fili nickli arkadaşla az sayıda üyesi de olsa bi guildde takıldık. Orası ölüp herkes bırakınca yine yalnız kaldım sonra bir başka Türk nüfusu yüksek olan guilde girdim "the core". O dağıldı Paradox diye bi tane kurdular birkaç guild birleşti, çok geçmeden o da dağıldı herkes pirate olcaz diye kaçtı. Bi baktım bi sabah guildim yok boşuna shift+T yapıyorum...

Neyse netice olarak soğudum iyice. Aslında düzgün bi trade guildi bile olsa takılacam ama ya misal lehçe konuşan guildler var adam gibi, ya da yok pk yok almanca vs.

Hesabı satmayı bile düşünüyorum ciddi ciddi; hauler, clipper, merchant, fish finder falan mevcut. Az sabretsem galleon da alacaktım 100 gilda falan var hesapta. 1.5k gold bi sürü malzeme, bi tane ev 2 tane 16x16 tarla...
Sosyal ağlarda paylaş

Valla derdim ille de türklerin olduğu sunucu olmadı hatta özellikle seçtim nebeyi. Bi de şu anda şu saatte girsen millet faction chatte türkçe konuşuyo haddinden fazla. Öyle bi eksiklik yok.

Ama bi türlü dikiş tutmadı işte. Neticede transfer yok, durum da böyle, satacam da artık kime denk gelirse...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...