Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Archeage #4

Seele

Öne çıkan mesajlar

Ben istiyor bişeler ekip biçmek, gelen paranın kârıyla worker compensation almak ve hatta üstüne labor arttırmak. Bunun için ekilip biçilebilecek bişe, yetiştirilecek hayvan vs araştırdım ama tatmin edici bi çözüm bulamadım.

Mushroom fena gözükmüyodu, haftasonu 4 silvera kadar çıktı mesela fiyatı. 100 bundle ile 2500 civarı mushroom çıkıyor, 100 bundle 1000 Lp yiyor, 2500 mushroom da 100g civarı getiriyodu. 100 bundle 40 gold civarına satıldığı için 60 golda yakın kâr ile rahat rahat bi worker compensation alınıyodu (40 civarı o da). Yani neticede bunu iki kere yapınca 1 worker compensation kazanç doğuyodu ama fiyatlar hafta içi değişiyor. Mushroom aşağı potion yukarı...

Güya buna saracaktım ama şu anda bir anlamı kalmadı fiyatlar açısından, bu şekilde yapılabilecek başka bir kaynak bulan var mı?
Sosyal ağlarda paylaş

kazahel said:

Aluriel said:

abi nasıl lvl 50 olamıyorsunuz ben farklı oyun mu oynadım? 2 gün sürmüştü quest yaparak lvl 50 olmam

sen kasarken gain yüksek olabilir mi?
ben de quest ile kastım 2 günde 50 olmak mümkün değil.
B)

2 gün sürdü işte nolife quest yaptık 3-4 kişi birlikte sürekli. 48.5 falan olmuştum 2. gün sonunda, ertesi günü de gidip hasla bow için token farmladım 50 olana kadar
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...