Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Helal Denizbank!

GERGE

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici
Denizbank calisani filan degilim ama helal yahu, Garanti'de surundukten sonra (15 dakika ugrasip musteri temsilcisine ulasamadigimi bilirim) super geldi.

Ne super derseniz arar aramaz menu, sesli komut sistemi (icat edenin...) filan olmadan aninda, arar aramaz 10 saniye filan bekletip musteri temsilcisine bagliyorlar. Menu yok, kac kisi calistiriyorlarsa artik bekleme de gormedim hic, 4 aydir kullaniyorum bankayi. Rahatlik buymus.

Is Bankasi ve Garanti hesaplarimi ve kartlarimi iptal edip buraya geciyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Herkesin başka bankalarla sıkıntısı var , ben giderim iş bankası delirtir (ki delirtti) sonra garanti çok iyi davranır , sana garanti çok kötü davranır denizbank iyi gelir , öbürüne denizbank kötü davranır iş bankası iyi gelir falan diye döngü o.

Genel olarak bütün bankalar kötü , dünyanın ekonomik olarak bu halde olmasının sebebi zaten onlar , böyle yaklaşırsak daha iyi bence.
Sosyal ağlarda paylaş

ivr - interactive voice response aslında kolaylıktır,

bilinçli veya bilinçsiz şekilde müşteri için menü ayarı yapılmamasından dolayı zorluk gibi gözükür.

yoksa müşteri temsilcisine bağlanıp 2 saat derdini anlatacagına hemen tuşlayarak çoğu işlemini yapabilir olman daha avantajlıdır.
Sosyal ağlarda paylaş

Zikko said:

ivr - interactive voice response aslında kolaylıktır,

bilinçli veya bilinçsiz şekilde müşteri için menü ayarı yapılmamasından dolayı zorluk gibi gözükür.

yoksa müşteri temsilcisine bağlanıp 2 saat derdini anlatacagına hemen tuşlayarak çoğu işlemini yapabilir olman daha avantajlıdır.
İlk menüye "sesli yanıt sistemi için 1, müşteri temsilcisi için 2" diye koymadıkları için, gerçekten sadece temsilci ile çözülebilecek işlemler için 15 dakika menü dinlemek zorunda kalıyoruz.

2-3 kere çok acil işim olunca ingilizce menüden girip ingilizce başladım, sonra yok efendim sadece yabancı müşterilerimiz falan dedi. Çemkirerek yaptırdım işlemimi.
Sosyal ağlarda paylaş

ivr'ın amacı mümkün olduğu kadar müşteri temsilcisine aktartmamaya yöneliktir.

müşteri gelir, menüleri dinler işlemi menülerden yapılacaksa yapar,

gelir gelmez menüleri dinlemeden müşteriye, müşteri temsilcisi için 2'ye bas dersen eğer slacker olan herkes (türk halkının %99'u) menü dinlemekle uğraşmadan direk olarak müşteri temsilcisine bağlanır ve kuyruk oluşur, bu sefer de kuyrukta beklersin değişen bir şey olmaz,

bunu önlemek için de banka müşteri temsilcisi sayısını arttırmak zorunda kalır daha çok maliyet girer işin içine, adamlar da doğal olarak ivr'a yaptırtmaya çalışıyorlar bu işi..
Sosyal ağlarda paylaş

Zikko said:

ivr'ın amacı mümkün olduğu kadar müşteri temsilcisine aktartmamaya yöneliktir.

müşteri gelir, menüleri dinler işlemi menülerden yapılacaksa yapar,

gelir gelmez menüleri dinlemeden müşteriye, müşteri temsilcisi için 2'ye bas dersen eğer slacker olan herkes (türk halkının %99'u) menü dinlemekle uğraşmadan direk olarak müşteri temsilcisine bağlanır ve kuyruk oluşur, bu sefer de kuyrukta beklersin değişen bir şey olmaz,

bunu önlemek için de banka müşteri temsilcisi sayısını arttırmak zorunda kalır daha çok maliyet girer işin içine, adamlar da doğal olarak ivr'a yaptırtmaya çalışıyorlar bu işi..
İyi güzel de ivr'nin yapabileceği bir ton şeyi de "güvenlik nedeniyle" sadece müşteri temsilcisi ile yapabiliyoruz. Mobil imza, sesli imza falan bile geçmiyor bir çoğunda.

Her neyse bankalar boktan, Dworgian da en kötü bankacı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...