Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük #11

SeaGle

Öne çıkan mesajlar

"Tatar Ramazan" said:

trathias said:

telekomdan mesaj geldi 2012den kalmış faturanızı ödeyin diye.
çok pis yusufladım sonra 20 TL borç olduğunu öğrenip huzur buldum günlük.

Telekom herkese borç çıkarıyor bu aralar eski tarihli, ne bu şeyh kendine yeni bişeyler alacak heralde.

ttnete 700tl borcu ödemedim 2012 tarihli
Sosyal ağlarda paylaş

hattınızı falan iptal ettirdiyseniz, ettirdikten sonra 1 ay daha fatura geliyomuş ama bunu size söylemiyolar. hiç bi şekilde haberin olmayıncada faiz biniyo. milleti böyle silkmeye kalkışınca sanırım birileri dava açmış falan ondan sonra herkese mail sms atmaya başlamışlar borcunuz var 2002den 2005ten falan diye.faiz alınmıyo ama yoksa o 22 tl faiziyle girerdi baya.
bende ödedim sonra üstüne 508 tl para aldım ttnetten B)-
Sosyal ağlarda paylaş

Başımda müdür sıfatıyla duran adamın çocuksu hareketlerine daha fazla dayanamadım, teknik müdüre çıktım dün, ne var ne yok anlattım. Bu şartlarda çalışmak istemiyorum dedim.

Adam bazı şeyleri önceden farketmiş olmakla birlikte durumun bu kadar vahim olduğunu bilmediğini söyledi, acayip şaşırdı.

Seni genel müdür istedi, işe o aldı, ona bu olanları anlatmadan işten çıkma kararı verme bence dedi.

Pazartesi günü 5 adet kuklanın kurduğu osuruktan imparatorluğu yıkamasam da en azından temellerini oynatıp çıkıp gidicem, ya da bölümümü değiştirecekler, ibnelerle bağımı koparıcam.

Emeğimi de kendimi de ezdirmiş olarak sessiz bi şekilde gitmicem aga, çok net.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...