Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük #11

SeaGle

Öne çıkan mesajlar

olm iyice sıkıldım ben bu hayattan bir şekilde işler yürüyor ama ne uzuyo ne kısalıyor. sürekli daha iyi olabilirdi diyorum bir yandan da haline şükret diyorum.

maaş iş falan fena değil ama kadrolu çalışmıyorum can sıkıcı oluyor haliyle (bir yığın sosyal maddi imkan yok) insana koyuyor haliyle

bir tarafdan aşk hayatı desen zaten örümcek ağı tutmuş durumda herhalde bekar ölüp gidicez diye bekliyorum. arkadaş desen onlarda yok.

hadi yazı motor tepesinde geçirdik şimdi geldi kış vakti iyice göth göbe bağladık. ergen gibi triplere bağladık mınıke
Sosyal ağlarda paylaş

NolaxThensbane said:

Spor yap abi, gayet şık yarını askerde bıraktındı sanki geri alma boşa. Birde vücut yorulunca daha rahat uyunuyor, ertesi gün daha dinç kalkılıyor oda günün tamamına etki ediyor bence. Ben spor yapmadığım her gün grumpy kalkıyorum, yaptığım günlerin ertesinde akşama doğru grumpy oluyorum nereden baksan 8 saat insanlar rahat ediyor :P
Sosyal ağlarda paylaş

Şu an itibariyle 10k parayı 5 ay zaman zarfında yemiş bulunuyorum.

Tabiki bana bi faydası olmadı, çalışmayan ve gelen emekli maaşını da 2017 yılına kadar bizim hiç görmediğimiz krediye veren bi peder sağolsun. 3 çocuk yapıp 28 sene hem para biriktiremeyip üstüne bide 3 sene daha borçlu olmayı nası başarabiliyo bi insan hala inanasım gelmiyo.

Ulan pezev..oç, araba paramı yedin, yüzümüze de bakamıyon, otel gibi kullanıyon evi zaten, faturalar bende, taksitler bende, kardeşlerin okul harçlıkları bende, yeminle cinnnet geçirip herkesi doğrayasım var, en son da kendimi.

BAKAMICAKSANIZ ÇOCUK YAPMAYIN LAN, hap var, prezo var, bağlatma var.
Sosyal ağlarda paylaş

JrStorMesT said:

Şu an itibariyle 10k parayı 5 ay zaman zarfında yemiş bulunuyorum.

Tabiki bana bi faydası olmadı, çalışmayan ve gelen emekli maaşını da 2017 yılına kadar bizim hiç görmediğimiz krediye veren bi peder sağolsun. 3 çocuk yapıp 28 sene hem para biriktiremeyip üstüne bide 3 sene daha borçlu olmayı nası başarabiliyo bi insan hala inanasım gelmiyo.

Ulan pezev..oç, araba paramı yedin, yüzümüze de bakamıyon, otel gibi kullanıyon evi zaten, faturalar bende, taksitler bende, kardeşlerin okul harçlıkları bende, yeminle cinnnet geçirip herkesi doğrayasım var, en son da kendimi.

BAKAMICAKSANIZ ÇOCUK YAPMAYIN LAN, hap var, prezo var, bağlatma var.

Evden kickletin?
Sosyal ağlarda paylaş

Ölüm yemini ediyorum, bundan sonra kimseye borç para vermiyorum. Kime versem geri ödemiyor, insanoğlu tam bir şerefsiz, bin yıl önce nasılsa hala aynı şerefsizlik geni usanmadan peşinden geliyor. Birde sözde islam ülkesiyiz yav he he.

Sözüne güvenip borç verdim, sözde 3 güne ödeyecektin, 4 ay oldu ödemedin, hergün başka bir bahane buldun, şimdi de telefonunu iptal edip, heryerden engellemiş. İkametgahıda yok. Adam resmen kayıplara karıştı. Ses kaydı da hukuki dayanak değil, kameralardan tespit ettirsem 3 yıl dava sürecek, kendimemi kızayım adalet sistemine mi bilemedim.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...