Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük #11

SeaGle

Öne çıkan mesajlar

adam ne demiş acaba.

"Dear, China Post office informed us the parcel will be delayed in 7-10 days due to the warehouse has been full booked from 11th Nov ( double 11 promotion).
Very sorry for the inconvenience caused to you and thanks for your understanding.
If you have any needs or questions, please do not hesitate to contact us.
If you need us to extend the delivery, please contact us for any time. thanks."
Sosyal ağlarda paylaş

nienna said:

adam ne demiş acaba.

"Dear, China Post office informed us the parcel will be delayed in 7-10 days due to the warehouse has been full booked from 11th Nov ( double 11 promotion).
Very sorry for the inconvenience caused to you and thanks for your understanding.

"Canıms, Çin postanesi bize dedi ki, depodaki aşırı yoğunluk yüzünden(daha doğrusu 11 kasımdan beri full + full çekmesinden) kargon 7-10 gün gecikecek. Herhangi bir soru veya sorunun olursa çekinmeden sorabilirsin. Siparişini uzatmak veya üzerine bişeyler eklemek istersen istediğin zaman bize ulaşabilirsin. Teşekkürler"
Sosyal ağlarda paylaş

JrStorMesT said:

nienna said:

adam ne demiş acaba.

"Canıms, Çin postanesi bize dedi ki, depodaki aşırı yoğunluk yüzünden(daha doğrusu 11 kasımdan beri full + full çekmesinden) kargon 7-10 gün gecikecek. Herhangi bir soru veya sorunun olursa çekinmeden sorabilirsin. Siparişini uzatmak veya üzerine bişeyler eklemek istersen istediğin zaman bize ulaşabilirsin. Teşekkürler"

"full+full" ü "double 11 promotion" lafından mı çıkarttın?

zira; https://www.google.com/search?q=double+11+promotion&hl=en&safe=active&gws_rd=ssl&oq=&gs_l=
Sosyal ağlarda paylaş

3 gundur boyle grip gibi soguk alginligi gibi bisey vardi, atesim inip cikiyor basim agriyor gun sonuna dogru bitkinlesiyordum

en buyuk problem ise burnumla bogazim arasinda tikanikliga sebep olan biseyler vardi sumkurunce burnuma gelmiyor diger tarafa da gitmiyor tam kalmis orada, onun yuzunden ne adam gibi nefes alabiliyordum ne de konusabiliyordum

neyse bu sabah 10 dakika boyunca nefes verip verip sumkurup tekrar nefes vererek burnumu temizledim lavaboda, en son bi ara kocaman kanli bi kutle dustu ama cok hizli gitti inceleyemedim neymis diye. ulan alien parcacigi falan mi yoksa fare mi kacmis genzimde olmus baya okkali bisey gibiydi ama goremedim bile. kahvalti yapanlara selam.

acayip rahatladim yalniz yok boyle rahatlik, resmen 4k monitor netliginde nefes aliyorum su an.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...