Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük #11

SeaGle

Öne çıkan mesajlar

Yine başladı herşeyin ters gitmesi. Maddi sorunlar yetmiyomuş gibi şimdi mahkeme çıktı başıma, karşı tarafın avukatı gizli ihbarı yapanın ben olduğumu bulmuş, hoca efendi başıma cinlerini salıcakmış, kontak kurduğum ne kadar insan varsa hepsine zarar vericek şekilde davranıcakmışım falan.

yok ya, allah kesin belamı vermiş benim. valla. çok yaşamam, yakında kalp çıkar,kanser çıkar kesin bişey bulur beni.
Sosyal ağlarda paylaş

Saeros said:

canım nesquikli sıcak süt çekti ama evde ne nesquik var ne de süt
şu an nesquikli sıcak süt içseydim gerçekten çok mutlu olucaktım
neyse yarın sabah ilk iş gider bi günlük süt bi de en ufağından bi paket nesquik alırım, yaparım nesquikli sıcak sütümü içerim.

keywordüne sağlık
Sosyal ağlarda paylaş

günlük günlerden BİM di yine bugün.

yeğenlere abur cubur için alışverişe indim, markete. kendime de light ekmek alıyodum sabah kahvaltıda falan iyi oluyordu. her zaman alışveriş yaptığım markette bitmiş, hemen 100m ötesinde de BİM var dayanamadım bi göz atayım dedim. BİM den içeri adım atarken o kapıdaki itiniz yazısı, kapıyı ittiğinizdeki 'tık' sesi, kapının kapanışındaki 'çıkırt' sesi insanda büyük bir huzur uyandırıyor. içeri girdiğinizde rafların olmayışı, ürünlerin göz hizasında ya da daha altta oluşu size bir nevi kolaylık kazandırıyor.

ürünler iç içe geçmiş, bir ürünün fiyatı başka bir yerde yazıyor ucuz olduğunu düşündüğünüz için fiyatlarına da bakmıyosunuz aslında. sadece light/ kepekli ekmek almak için girdiğim BİM e aylık alışverişini yapan memurlara evrilmiştim. gözüm hemen cezeryelere ve sütlü tatlılara takıldı. hızlıca hepsinden 1 er tane aldım.

ekmek vitrininde ise katmer yazan hamur işi ilgimi çekti. oldukça yağlı ve kalori yönünden zengindi dayanamadım ve ondan da aldım.

evet günlük total de 5 tl yi geçmemesi gereken bir alışveriş, 75 TL gibi bir rakama ulaşmıştı. ve günlerden yine BİM di.
Sosyal ağlarda paylaş

Askerliği erteledim ama bilmiyorum, bir sene içinde başka bir işe başvurmam herhalde. Bir sene sonra nerede olurum hiçbir fikrim de yok zaten, artık karambol değil düzgün planlı bir iş olsa fena olmaz cidden, ama o da büyük olasılıkla Ankara gibi.

Bir de saçların çok güzel, sen de öyle.
Sosyal ağlarda paylaş

vivavale said:

evet günlük total de 5 tl yi geçmemesi gereken bir alışveriş, 75 TL gibi bir rakama ulaşmıştı. ve günlerden yine BİM di.

ankarada şunun macromarket versiyonunu yaşadım hep, orası da ayrı ütopik bir yer, alışveriş sepetini bir görevli veriyor size, poşetlemeleri ayrı görevli yapioyor, sepetten başkası banda koyuyor, sizin tek yapmanız gereken para harcamak.

hal böyle olunca 75'in yanına 1 daha koyuyorsun oluyor 175
ama içki reyonuna uğramadan olmaz, aaa evde jameson bittiydi derken o 1'i 2 yapıyorsun

sonra fiks eve geldiğimde fişi topluyordum tekrardan bu kadar tutmuş olamaz diye. Lanet fiş her seferinde doğruydu ama
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...