Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Windows 10

ahmedinejad

Öne çıkan mesajlar

Veee iş bilgisayarım patladı. Excelde copy yaptığımda donma oluyor, boş sayfada boş hücreyi copyleyince bile var bu. Netten bakındım user acc corrupted diyor, yeni acc açmak gerekiyormuş. Ki denedim, yeni acc hayvan gibi dosyalarda bile takılmıyor.

Eski acc un ayarlarını falan yeniye taşımanın kolay yolu var mı W10da? 7-8de bu sorunla karşılaşanlar için bi link vermişler eskiden tool varmış ama 10la uyumlu değil sanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi bu illetin dertleri bitmez. O yüzden Windows 7 best der geçerim. Akşam döneceğim 7'ye bu ne arkadaş saçma sapan açılışlar daha 2 gün önce temiz kurulum 10 yaptım 2 gün sıkıntı yok gittim arka plan uygulamalarını felan kapattım yok abi. Çok saçma Win 7' de 10 saniyede kendine gelen bilgisayar 25-35 saniyede zor kendine geliyor. Geçmeyi düşünen varsa bence Redstone güncellemesiyle birlikte geçsin. Birde 64 bit chrome kullanan varsa Windows 10'da videoları hızlı ileri sardığınızda çöküyor. Windows 7'de bu sıkıntıyı yaşayan var mı ?

Not: Akşam bir daha temiz kurulum 10 yapacağım. Baktım olmadı cidden 7 FTW
Sosyal ağlarda paylaş

durum sana özel bir durum bence. benim evde 7 sn'de windows her şeyiyle başlamış oluyor. 25-30 snlik bir durum yok ssd var ise.

64-bit chrome kullanıyorum bu arada, videoları ileri sararken de patlamıyor.

sen bence w7 kur, aynı problemler orada var mı diye bir bak. ya donanımsal ya da yazılımsal bir şeyler patlıyor gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:

sanssizsansli said:

win7 den 10a geçmiştim.

amaç neydi bunu yaparken? win7'den neden memnun değildin veya win10 ne kattı sana? ciddi soruyorum bu arada

aslında soru faraziydi. kendim için değil bir başka arkadasım ssd disk aldı amazondan. şuan win 10 kullanıyor ama ssd gelince tekrardan ona kuracak sistemi. dolayısıyla önceki sistemi formatlayıp buna geçicez.

memnunluk konusunda açıkcası ne eksik ne artı bir şey hissetmedim. öyle inciğini cinciğini kurcalayan bi adam değilim.
eskiden nasıldıysa öyle kullanıyorum işte adı windows 10.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...