Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Archeage #3

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

aente said:

Sırada bir ileri bir geri atma olayı oluyor yalnız hala, 2202'den 2244'e düştüm bir ara lel.

Dahuta'dan ayrılmama sebebim max conflict unofficial RP/PVP serverı seçilmiş olması. Yoksa şu que cidden eziyet. Sabah erken uyanamazsam gg oluyor.

Update: A new NA server has opened! Start your ArcheAge adventure in Calleil (NA), available now.

E hadi EU'ya da yeni sunucu artık.

EU için server hardware'ini amerikadan göndermişler ondan böyle bekliyoruz işte açılmasını, gümrük falan işleri olunca. yapacakları işi seveyim ne diyim. concurrent ne kadar oyuncu bağlanır diye istatistik yapan adamı da ıslak odunla dövmek lazım. acilen offline-online labor regen farkını kaldırmaları lazım patronlar için büyük ölçüde rahatlar sıra.

1493 şuan benim.
http://www.youtube.com/watch?v=lZleCRs0250
Sosyal ağlarda paylaş

piedpiper said:

Sıra beklerken oyun hakkında bilgi edineyim dedim. Battle pet varmış oyunda.

http://archeage.gamepedia.com/Battle_Pet

Kendi ırkım için nasıl elde ederim ona bakıyorum.

wowdaki hunter peti tarzı bişey bekleme ama. lvl 38'im pet lvli de 30 falandı sanırım da öyle çok bi atraksiyonu yok yani. ileride nasıl olur bilmiyorum ama
Sosyal ağlarda paylaş

Xenus said:

EU için server hardware'ini amerikadan göndermişler ondan böyle bekliyoruz işte açılmasını, gümrük falan işleri olunca.

Aynen okudum FB'da birisi yazmış bildiğin, trade run yapar gibi gemiyle sunucu taşıyorlarmış fsdf.

3-5 güne aktif olur herhalde en geç.
Sosyal ağlarda paylaş

bakıcam bıdaha gırınce, ama atmak cok mantıklı yanı ( yapan için ).

düşünsene, mass productiona bağlamışsın, sabit üretimin var ve parmagını kıpırdatmadan para gelio, millet nasolsa tasıo.

"0" risk var, pvp zone bıle olsa kazanan malı goturup teslım edıo. Sana hava hoş =)
Xenus said:

abi sen o gördüğün packlerin trade pack olduğundan emin misin? cinderstone'daki quest raidi için town girişinde spawn olan packleri görmüş olmayasın?

dediğim gibi kimse öyle tradepack atmaz yere, millet birbirini öldürüyor pvp zonelarında pack çalmak için. teslim edilecek npc'i campliyor falan
Sosyal ağlarda paylaş

abi daha olayı tam bilmiyorsun hiç uğraşmadan öyle yapıp bırakırsan, başka biri teslim ederse seed, sapling parası bile çıkmaz öyle zarar direk. pack craftlamadan malzemesini AH'dan satsan çok daha para yaparsın buna göre yani. başkası teslim ederse çalınmış gibi birşey oluyor. aslında 40-60'mış o oran ama fazla carebear olur diye vazgeçmişler. şuan pack çaldırırsan soğuk su içiyorsun üstüne.

senin gördüğün işte büyük ihtimal saykoleo'nun dediği gibi farma yığılmış packler. işte demand düşükken stoklayıp, artınca teslim ediyorlar yoksa daha çok para kazanmak için, sen gelip al diye değil dsdsfg

170 kaldı sıradan 4 saat oldu
Sosyal ağlarda paylaş

beeeh
neyse zaten f2p oynuorz, kaçak göçek ağaçlarım var
(aslında 2 tane farmım vardı ama bırı o kadar gizliki ben bile hatırlamıorm yerını :/ )

agac olayı guzel, dikiyon bi kere o meyva verip duruyo
bi o bide trade yaparım patronu alırım dıodum
babayı alıcak gıbıyım ama =)
Sosyal ağlarda paylaş

imamizer said:

ingame currency ile patron olma olayını çok tuttum ben. direk oyun parasına reel karşılık biçiyor ve değerini arttırıyor. bir hafta daha geçsin de şu sıra mevzuları durulsun başlayım ben tekrar.

şu an ucuz bak apex. 1.8 dolar 10 gold. fakat sabah 1.2 den satiyordu rus sitesi. bu da demek oluyor 10 dolarlik apex in 50 golduk fiyati, olacak sana 70-80... 200 e kadar yolu var. yeni başlayan f2playerlar baya zorlanacak daha sonra almak için.

yani şöyle ki 1 haftada 40 level a kadar gelebiliyorsun ki bu esnada 40-50gold kazaniyorsun. gilda ile gemi design i da alip satabiliyorsun. eh sonunda eline geçiyor 90-100 gold. bunla da 2 apex alip patron olabiliyorsun.

ileride işte bu imkansız hale gelecek. o yüzden beklemek pek mantıklı değil şu an.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...