Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Archeage #3

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

abi oyun kendini oynatmamak için kasıyor resmen. ilk 2 gün gayet sorunsuz çalışıyordu, baya oynadım lvl 38 oldum. pazar ve pazartesi denemedim bile hiç girmeyi gündüz online olamadığım ve akşamları queue saatler sürdüğü için. bugün durduk yere saçmalamaya başladı.

basıyorum playe 2 dakikadan fazla sürüyor oyunun açılması. oyuna giriyorum yarım saat falan oynuyorum durduk yere ya disconnect yada direkt masa üstüne atıyor. forumda da var ağlayanlar benzer problemlerden. önerilen şeyleri denedim grafik ayarlarını düşürmeyi dx9'a geçirmeyi falan. bi boka yaramadı tabiki. anlamak imkansız yani ne değişti girmediğim 2 günde.

rafa kaldırıyorum en azından bi kaç haftalığına. hem şu queue olayı düzelir hem de belki fix/patch vs bişeyler gelir bu muhabbete.
Sosyal ağlarda paylaş

bu oyunun en aptal kısmı o zaten.
bütün content içerik zevk eğlence end gamede var deniliyor. ama o zevke ulaşabilmek için süper mantıksız amaçsız zevksiz dandik questlerin yapılması lazım...
bu aptal questleri kaldırsalar oyun çok daha iyi tutardı halbuki...
Sosyal ağlarda paylaş

Certhas said:

melisara da aynı orasıyla. saniyede 2-3 spam geliyor.

spamı atıp yeni karakter yaratıyorlar block işe yaramıyor.

abi bende oyuna girince öyle sandım da öyle değilmiş. gene spamlayan tek bir kişi ama yüzlerce kişi spamlıyormuş gibi görünüyor. guild chate adam spammerın nicki yazdı, manual blockladım, direk kesildi spam. sanırım chate yazarken mesaj aralarına [Faction]Formdsnasatlmistırajsdf: gibi yazıyorlar başa gelicek şekilde. biz sağ click yapınca client onu ismi gibi algılıyor olabilir, açık gibi birşey işte. trion'un yapacağı anti spam algorithması yüzünden 5 kere 5dk block yedim dün abv
Sosyal ağlarda paylaş

questler bayınca millete bulaşıyorum zaten pvp zonelarda baymaya başlıyor.

questleri tek yapmaya kasmayın direk parti raid atın millete hızlı hızlı kasarsınız. İzin veren bütün questleri overarchive yapmaya kasın. Bazı questlerde kullanılması gereken item quest bitse de çantan kullanılır oluyor, çantadan kullanıp overarchive yapın.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...