Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Archeage #3

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

Xaenin said:

During this downtime, we will be performing quick maintenance to address Patron issues.

Bundan kastı sıra olayını ayırmaksa eyvallah, en azından oyundan düşenlerin geri girişi çile olmaz. Ama eğer yanlışlıkla patron verdiklerinden geri almak için falan yapıyorlarsa gerçekten cumartesi cumartesi allah belalarını verir.

Bazı patronalrın statusu gitti ve kurdukları ne varsa piç oldu şuan.
Trion gerçekten bu işi eline yüzüne bulaştırdı.
2-3gündür patron'u yok bazılarının (150 dolar verenler ağırlıkta :D )
o yüzden tüm mal varlıkları yalan oldu tax veremediler vs.

Ben f2p giridm patron verdiler girer girmez (bug oldu sanrım) tarlayı diktim falan benmki duruyor, hemen yanımda arkadaş patorn onun ki yıkıldı sdkjfhsj.

Refund istedi, forumlarda rage'e girdi banladılar falan. Çıldırmış durumda :D
Sosyal ağlarda paylaş

abi nasıl mal varlığı yok oluyor ya emin misin? arkadaşın sallıyor olmasın, 1 hafta tax overdue period olması lazım normalde. f2p olunca grace period hakkını da mı kaybediyor muşsun yani? normalde mesela 50 tax vericeksen 110'a falan fırlıyor işte gün geçtikte. 1 hafta sonra demolishment oluyor. evi attıktan sonra yıkılması 2 hafta sürüyor yani normalde.
Sosyal ağlarda paylaş

oyunda alpha'dan beri bir bug var, ben hacklendiğimde olmuştu. restoration için talepte bulunduğumda bütün itemları restore ettiler ama sahip olduğum tarla vs. bunların hiçbiri restore edilmedi. sebebi de şu, hacklendiğim gün tax'i yeni ödemiştim, biri gidip yıkmadığı sürece ev, tarla vs. yok olmaması gerekiyordu. dev takımı attığı mailde "tax ödenmediği için yıkılmış" diye not düşmüş, log istedim bende, adamlar log gönderdi, bütün mal varlığım aynı gün, aynı dakika, aynı saniye yıkılmış olarak görünüyor "tax ödenmediği" için. böyle bir şey mümkün değil tabii çünkü hepsinin yerleştirilme günü, saati, dakikası farklı. eğer gerçekten tax'ten kaynaklı bir yıkım olsaydı her mülk başka günlerde, başka saatlerde ve dakikalarda olması gerekiyordu.

ha bu durumu ne tetikliyor bilinmez ama elemana olan da bu belli ki. ben log'daki durumun gerçeklik dışı olduğunu kanıtlarla dev team'e yazdığımda yanıt kesildi alpha'da. 2 defa reminder geçtim, yanıt gelmedi. bende alpha diye üstüne düşmedim ama böyle bir bug mevcut oyunda ve dev team undo edemiyor.

bug'ı örtbas etmek için "due to tax payment" deyip geçiyorlar long story, short.
Sosyal ağlarda paylaş

c/p ledim kendisine tam bilmiyorum işin aslını lvling yapıyorum ben yarında patron basıp bu ödenmemiş yerleri (burada dahuta topici açıp takibini yapıp pinler gbi foruma post atsak akarız bence :D ) kapma peşindeyim.
--

ama anladığım kadarıyla hali hazırda süre dolacakmış zaten üşenmiş mi bir şeyler olmuş işte,tax ödemiş hiç bir aksama olmamış o konuda. headstartta diktiği tarlası yıkılmış - gittik gördük yoktu yani orada- sonra random disc. yiyip que girince falan abi kesin gitti deyip sinir harbi :D

2gündür zaetn patron status yok adamda labor offline gelmiyor haliyle tüm yaptığı excel'ler yalan oldu ahaha.

-----

şimdi bıngıldağıda okudumda. ABİ ADAMLAR NET SIÇMAMIŞ MI
saolun bilgiler için aktardım kendisine bu arada hallededilir diye umid ediyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

abi savaş boyalarını sürüp Trion'un üstüne yürümeliyiz diye düşünüyorum artık. Beklemiyorlardı herhalde bu kadar insanı. Bilemedim uzun zamandır bir oyuna release date'de başlamamıştım. Şimdi başladım, hüsran oldu sadece. Gözyaşlarıyla açıldı oyun resmen :)
Sosyal ağlarda paylaş

halledilcek bir durum değil o ya, sonuçta yok olan mülkün yerine başka biri gelip dikiyor 10 sn içinde. birinizin açılan yeri reserve'e alması gerek ki tekrar oraya dikebilsin, yoksa GM gelip oradaki başka playerın malını yıkıp, "al sana geri veriyoruz, kusura bakma" demez. diğer player bu sefer haklı bir şekilde yaygara çıkarır.
Sosyal ağlarda paylaş

Creus said:

c/p ledim kendisine tam bilmiyorum işin aslını lvling yapıyorum ben yarında patron basıp bu ödenmemiş yerleri (burada dahuta topici açıp takibini yapıp pinler gbi foruma post atsak akarız bence :D ) kapma peşindeyim.
--

ama anladığım kadarıyla hali hazırda süre dolacakmış zaten üşenmiş mi bir şeyler olmuş işte,tax ödemiş hiç bir aksama olmamış o konuda. headstartta diktiği tarlası yıkılmış - gittik gördük yoktu yani orada- sonra random disc. yiyip que girince falan abi kesin gitti deyip sinir harbi :D

2gündür zaetn patron status yok adamda labor offline gelmiyor haliyle tüm yaptığı excel'ler yalan oldu ahaha.

-----

şimdi bıngıldağıda okudumda. ABİ ADAMLAR NET SIÇMAMIŞ MI
saolun bilgiler için aktardım kendisine bu arada hallededilir diye umid ediyoruz.

abi dur tamam tarla yıkıldı diyorsun. o sanırım 1 haftalık temporary garden zone'una atmış tarlayı ondan yıkılmış. mapten housing zone icon'una bakın işte yazıyor zaten 1 hafta sonra yıkılır diye

bılgıldak'ın dediği gibi hackleyen adam girip yıkmış olabilir. hani o evler yıkılsa, alanı kendi alt karaterine aktarsa ya da random biri gelip ev atsa, gm oyuna müdahale edip, onu oradan çekip, senin evi geri koymaz. sandbox olmasının getirdiği sıkıntılardan işte
Sosyal ağlarda paylaş

abi dediğin olmş temporary yere atmış. o patronu gidince zaten dellendiğinden, herşey kötü gidiyor fu trion diye. swe boi rage'i patlatmış : )

ama patron status hala geri gelmemiş.

Edit: net gitti geldi 950falandım sırada, 3222 an itibariyle. Bugünlük hoşçakalın arkadaşlar :)
Sosyal ağlarda paylaş

@bilgildak'in hacklendiği zamanı hatırlıyorum. adamın yıkması mümkün değil. Zaten kendiside tekrarladı. Aynı saat aynı dakika aynı saniye.

Çözüm çok kolayda salakların aklına gelmez işte. Patronu biten, Hack yiyen vs vs sebeplerle tarlası riske giren adama yıkmadan extra 3 gün ver, 3 gün uzat. Patronu yinelesin. Ticket atsın vs sebepler için.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...