Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Archeage #3

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

abi saat 6da girdim sıraya 3.6k idi şimdi geldim eve oynamaya 450 hala ahah.

hayır oyun olsun optimizasyonu olsun laf söyleyemem ama gerçekten şu işi çözmeleri lazım.

bu arada patronda giriş üstünlüğü var mı yazılı olarak? hani bir benefitimi bunun yoksa siz mi talep ediyorsunuz
Sosyal ağlarda paylaş

Olm kesin olarak patronlu olup, en az 3-5 kere oyunu kapatıp yeniden bağlanmış olan birileri yazsın ya, sıra bekliyor musunuz?

Burda millet patronlu da olsa 700 kişi bekliyorum diyor, öbür taraftan arkadaşlar yok öyle bir şey 4 kişi bekledim öğren saat 1 'de diyor.

Hayır acaba bir kerelik karakter açana kadar bekletip sonra bekletmiyordur belki de siz patrona rağmen üşenip girmiyor musunuz acaba hiç. Patron alıcam ama yine sıra beklersem Trionu bombalarım.
Sosyal ağlarda paylaş

paradoksalkedi said:

Olm kesin olarak patronlu olup, en az 3-5 kere oyunu kapatıp yeniden bağlanmış olan birileri yazsın ya, sıra bekliyor musunuz?

Burda millet patronlu da olsa 700 kişi bekliyorum diyor, öbür taraftan arkadaşlar yok öyle bir şey 4 kişi bekledim öğren saat 1 'de diyor.

Hayır acaba bir kerelik karakter açana kadar bekletip sonra bekletmiyordur belki de siz patrona rağmen üşenip girmiyor musunuz acaba hiç. Patron alıcam ama yine sıra beklersem Trionu bombalarım.

şu an patron alsanda bi boka yaramayacak. tarla koyamayacaksın ev koyamayacaksın. sıra bekleyeceksin saatlerce. yapacağın tek şey level kasmak. o yüzden alma bekle bi insanlar sıkılsın 5 gün sonra alırsın
Sosyal ağlarda paylaş

Xaenin said:

Patron olmayan bir arkadaşımın 430 kişi var önünde >1 saat diyor.
Ben düştüm geri girdim 1227 kişi var önümde 51 dakika diyor.

bende de yok 1232 kişi var bzen 50 dakka diyor bazen > 1 saat. saçmalıyor o aprox süresi. sende patron var mı peki önünde 1227 kişi var?

not: ö.m. gönderdim yine mal gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...