Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #6

Lectre

Öne çıkan mesajlar

Namessar said:

Bu arenalarda fitil gormeden round bitirmeyen uyuzlar yeni mi turedi? Ardarda uc tane geldi bugun. Paketten beri ilkn arenam. Uc mac saatler surdu yahu. Satranc mi oynuyorsun be adam? Resource management yok. Bir sey yok. Ne buldun o kadar dusunecek?

Sorma mkmun evlatları s.kecem ranked oynayan her insan mı yapar bunu? Ulan biri elime geçse kafasını monitöre vura vura dövesim var.
Sosyal ağlarda paylaş

dun bana da denk geldi boyle yavsagin teki. Yenildigini bildigi halde ve hicbir hamle yapmadigi halde bekledi yine turn e basmadi. Son turnde de bitiricem artik yine bekledi sure bitince concede etti.

Threaten spamleyip durdum elden baska birsey gelmiyor. Ama karsimda olsa alip kaziga oturturdum oyle sinir etti. issiz sadist ibneler turemis ladderda.

birde unstable portal dan bu cikti arenada

ne sacma bir kartmis

Sosyal ağlarda paylaş

aynen aynen, dustlara kıyamıyorum ragnaros craftlamak için, bir de şimdi gvgden sonra metadan çıkarsa falan diyorum

thalnos'a da hep loot hoarder koy dustın cebinde kalsın diyorum

sylvanas heralde en craftlamaya değer legendary artık arena da gvg pack veriyorken, hani tek classlık da değil priest-shaman-warrior üçünün de metasında gamechanger, gerçi gvg daha çok yeni biraz daha beklemek lazım ne biliyim
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...