Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #6

Lectre

Öne çıkan mesajlar

Borastus said:

artık arenadan eski kart çıkması şansı yok mu mesela bende ragnaros yok artık illa craftlayacam mı

Sirf Ragnaros cikma ihtimaline karsin classic alicaksan craft'la bence lol

Ama yeni baslayanlar icin klasik sart bence de secme sansi verilmeli ya da en kotu random olmali ama bir kac ay sonra yapsalar iyi olur eger random yapicaklarsa biraz gvg'ciler pack toplasin.
Sosyal ağlarda paylaş

ragnaros u örnek olarak verdim.
ek paket öncesi kart sayısı 450 diyelim, ek paketle 150 tane daha geldi mesela. şu an süreki 150 kart arasından bir tane bana gelecek hele rare ile legendary lerin gelme olasılığı düşük olduğundan sürekli aynı kartların gelme olasılığı oldukça yüksek.
Ana oyunun kartlarınından yarısı falan eksik mesela bende, seçim şansı verilse ilk 30 oyun falan ek paket kartlarını sonra eski oyunun kartlarından açmak isterdim.
5 tane arena yaptım sürekli yeni oyunun packleri geldi.
Sosyal ağlarda paylaş

Benim son 5 arenam 9-2-10-3-10 win, bir tane deck de çok kötü geldi direk retire ettim.

Pack+gold dışındaki kutulardan paso golden kart geldi, golden knife juggler animasyonu güzelmiş ama :p

Neyse, diceğim arenadayken normalde aldığın 3 wine 10 goldu almıyorsun. Toplamdaki 33 wini arena dışında alsam zaten 110 gold gelicekmişti değil mi, goldenlarla beraber onu falan da düşününce aslında çok minimal bir fark var arenayla direk pack açmak arasında.

Bir de üstüne pack kesin gvg değil de random olursa, classic pack falan gelirse daha hiç arena yapmam heralde.
Sosyal ağlarda paylaş

Tori said:

Benim son 5 arenam 9-2-10-3-10 win, bir tane deck de çok kötü geldi direk retire ettim.

Pack+gold dışındaki kutulardan paso golden kart geldi, golden knife juggler animasyonu güzelmiş ama :p

Neyse, diceğim arenadayken normalde aldığın 3 wine 10 goldu almıyorsun. Toplamdaki 33 wini arena dışında alsam zaten 110 gold gelicekmişti değil mi, goldenlarla beraber onu falan da düşününce aslında çok minimal bir fark var arenayla direk pack açmak arasında.

Bir de üstüne pack kesin gvg değil de random olursa, classic pack falan gelirse daha hiç arena yapmam heralde.

5 tane Arena yapmış, 33 tane win almışsın. (retire ettiğini saymıyorum)
Bunun için 750 gold harcamışsın.
Karşılığında 5 tane pack, 550-700 arası gold, dust, golden ya da düz kart almışsın. Harcadığın gold ile kazandığın gold tutuyor aşağı yukarı. 5 pack için 50-150 gold harcamış olacaktın.

Normal oynasan.
5 tane pack için 500 gold harcayacaktın.
33 win için 110 gold alacaktın. (alamayacaktın, maksimum daily gold 100 zira)
Sonuç olarak 5 pack için 390 gold harcamış olacaktın.

In the tabele.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi gvg çıktığından beri yaptığım arenalar. Daha hiç normal oynamadım, quest bile yapmadım.

900 gold harcamışım, 600 mü ne geldi arenadan. Gvgden önceki goldumdan 310 gold mu ne eksiğim vardı işte dün.

Ama arena çok vakit alıyor işte. 1 saatte oynayan adamlar, 2 manada end turne basmadan önce 10 kere emote spamlayanlar hede. Normalde direk concede edicek adam topdeck tauntları dolduruyor bekliyor. 10 win runlar 2 saat falan sürdü lan.

310 gold vs 390 goldmuş işte. Gerçi dustı goldenı falan da var. Da ne biliyim siz daha günde 30 win max diyorsunuz, öyle günlük win caplara ulaşıcak kadar boş vaktiniz varsa zaten arena yapın :p
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...