Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #6

Lectre

Öne çıkan mesajlar

Bir daha arena'da warlock almam gvg'den sonra cok sıkıntılı geldi bana şimdi. demon'lu kart cekme oranı azaldı e warlock'da demon mekaniği ile çalışan gir ton spell ve minion vardı şimdi mech,goblin kartı ile harman oldu islevsiz bi deck'im oldu. Zaten warlock vasattı arena'da simdi daha vasat olmuş. İlk izlenimlerim böyle ^^
Sosyal ağlarda paylaş

Abi...

Üstteki bayaaa bayaa dream muhabbeti. Yani unstable portal ile eline gelebilecek kartların arasında en iyilerinden birisi sunwalker.

Şöyle düşün. Bütün 1 mana minionlarda mana olarak dezavantaj oluyor. 3 ve üstünde ise 1 mana kazanmış oluyorsun. Fakat eline gelecek kartın işe yarayabilmesi için situational olmak yerine raw stat olması lazım (sunwalker, yeti, cairne, golemler vsvs) yani sallıyorum Unstable portal ile eline gadgetzan gelmesi çok büyük tempo avantajı sağlamaz. 3 mana 4/4 sonuçta.

Açıkçası arena için über düper bir kart olabilir
Sosyal ağlarda paylaş

Bu kart'tan daha öncede bahsetmiştim zaten.

1 de var 10 da var. 10 manalık kart'ta gelse , 3 mana az atmak demek GG demek olabilir. Düşünsene seni 3 tur ileri atabiliyor bu kart arena degil arena dısında da kullanılacak bu kart adım gibi eminim.

Sonucta 2 manaya 2 mana cost'lu kart eline gelse ne olur ? Kaybın olmaz pek . 1 mana riskini de göze al bi zahmet 1 den 10'a kadar mana var sonucta...( gelme şansı 1'den 10 gore degilde kaç manalı kart coksa oyunda ona göre ama olsun)

Bu kart seni her türlü ileri atar rank'te de cok fazla oynanacaktır kanımca.

ama gerçek olan şey tam bir şans kartı oyunu da öyle yapıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...