Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #6

Lectre

Öne çıkan mesajlar

sabonis said:

ohaaaaaaaaa arena'da inanılmaz bi deckle karşılaştım.

turn 1
chow - coin - mana wyrm

turn 2
benim 3/2'ye frost bolt

turn 3
mirror entity (benim elimde de sadece 4 manalık minionlar vardı, zorunda olarak indim) benim water elemental'ı kopyaladı

turn 4
kendi water elemental'ı.

ve üstüne üstlük turn 7 ve 8'de flamestrike'a göre oynamadı hiç. ama tabii benim mage'de 1 tane bile flamestrike yok her zamanki gibi. gg :(

aannnnnaaaaaammmm.. duş mu yapmam lazım her gün 2 kere nedir anlamadım.

bir warlock geldi..........

mortal coil, flame imp, blood imp, void walker, 2 tane dark iron dwarf ile oyunun başında board control ele geçirmesi
3 tane void caller, 1 sludge belcher, 2 tane dread infernal (2'sini de void caller ile indi) ile mid-game'i domine etmesi.
üstüne jaraxxus inmesi. jaraxxus iken 7'ye indirmem ve sonraki tur garanti gibi bir şey ölmesi derkeeeeen ----> alextrazsa, ve yine ben sonraki tur çok büyük ihtimalle öldürecekken gerekli yerde silence atıp beni öldürmesi....

başka ne inebilirdi bilmiyorum yani. perfect early game, perfect late game. şaka gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi 6 threaddir millet geliyor

BU OYUN ÇOK BASİT BİŞE YAE

BOK TİER OYUN LAN EKÜ EKÜ

yapıyor da, bir tane adamın çıkıp da legend rank yaptığını, ahanda screenshot diyip sonra sövdüğünü göremedik bu kadar 'dandik' oyunda.

böyle de taunt atar giderim
Sosyal ağlarda paylaş

Rank 1 4 yıldız max gördüğüm rank. Daha sonrasında da bir daha kovalayasım dahi gelmedi. Tamamen zevk alacağım deckleri yapıp takılıyorum.

Daha önceden paylaştığım bi pala decki vardı ya. Onu daha da bir control haline çevirdim. Bütün maçlarım fatigue'a kadar gider oldu. Bi maç 15 dakka sürüyo ama acayip eğleniyorum :D

Mage secretları iyi ama Op değiller. Yani şöyle söyleyeyim. Secretları eğer tempo kazanmanı sağlayacak ya da Loatheb gibi çok değerli minionları kopyalamanı sağlayacak şekilde kullanamazsan bi boka yaramıyorlar. Mad scientist bu açıdan çok yararlı oldu ama hala yeterli değil. Mage kartları kendi içerisinde sinerjik değil malesef. Yani Hunter'daki, Warlock'taki, Warrior'daki comboları yapmana tam olarak izin vermiyor.

Sallıyorum. Warrior'da Acolyte-Armorsmith ile birlikte kullanabileceğin büssürü kart var. Mage secretlarının işe yaraması için hem rakibin eline bakıyorsun hem de kendi aralarında çok sinerjileri yok. Ethereal arşivist 4 manaya 5/5 oluyo. Zaten 1 turn anca yaşıyor. Ee o kadar şeyi +1 atak için mi yaptık? O da silencelanmazsa.. Ya da ne biliyim Warrior'a karşı oynarken counterspelle adam shieldblock feda ediyo. Sonra basıyor Execute :D 3 mana her ikisi de 1-1. Bir kazanç yok.

Secret mage oynaması aşırı zevkli ama. Ona lafım yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Rank kasmak istiyosanız en hızlı ve en çabuk Hunter abi..
ama oyun zevki ve kalitesi sıfırın altında -10 falan.. apaçi gibi bir tarz.. Direk legend olunuyor,benim birader 2 eylülde aldı hunterı 190 kusur win'le legend oldu 4 eylülde. oturup 2 gün 7-8 saatten 15 16 saatte güzel bir tempo yakalanırsa legendsın.
22 eylüle kadar eski hunterınız legend yapın yenisini blizzard versin bu arada onu hatırlatayım elinizi çabuk tutun.. tüm bayilerde.
Sosyal ağlarda paylaş

Tori said:

Abi 6 threaddir millet geliyor

BU OYUN ÇOK BASİT BİŞE YAE

BOK TİER OYUN LAN EKÜ EKÜ

yapıyor da, bir tane adamın çıkıp da legend rank yaptığını, ahanda screenshot diyip sonra sövdüğünü göremedik bu kadar 'dandik' oyunda.

böyle de taunt atar giderim

10 bin küsür dust'ım var (goldlar haric) hiç deck kasmiyor daily yapıp birakıyorum , insanın içinden gelmiyor ki kasmak.

İşsiz olmak lazım.Ne geçicek eline rank kasıp ? Kolay değil leg. olmak şans olucak, hangi rank'te hangi tip deckler var onlara bakıcan vs vs...
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...