Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cities: Skylines

Norak

Öne çıkan mesajlar

razzRaziel said:

of 3 şeritli yolda tek şeritte bekleme olayı burda da var :/ neyse üzerinde çalışıyorlarmış.

yalnız bildiğin batmıyosun lan. bi ara yeni bir ultra masraflı mahalle girişiminde bulundum, tam yatırımı yapıp paraları tamamen harcarken şehrin elektriği gitti. sonra bir baktım kaynaklar tükenmiş. neyse import olaylarını falan öğrenmiştim ama tren istasyonu kuruncaya kadar borçlandım, insanlar şehri terk etmeye başladı haftalık gelir negatif 10k'lara düştü vs. aha dedim şehir battı. 50k'lık bailout da kurtarmadı anında eridi, 6k adam kaldı falan.

dedim madem battık tam batalım herkes kaçsın şehirden diye tüm tax'ları %30'a vurdurdum haftalık gelir 60k oldu sfsfsd. halk vergi zammını fark edip rage quit atıncaya kadar 200k yaptım sonra geri çekip herşeyi yoluna soktum lol.

import nası yapıyosun abi?
Sosyal ağlarda paylaş

bir de şurada baya bi detay var başlamadan önce okumakta fayda var

http://www.reddit.com/r/CitiesSkylines/comments/2yjl9v/things_you_should_know_before_launch_tips_tricks/

acayip bi community olmuş lan ve çığ gibi büyüyor. sırf modding açısından aşırı esnek olmasından, ama dikkat edin diyorlar fazla özgür olduğu için infected dosya falan da olabiliyormuş.
Sosyal ağlarda paylaş

basit bi template yaptim bakalim simdilik, ( ͡° ͜ʖ ͡°)

millet yerlesene kadar gecici 1-2 elektrik diregi ve ufak bir industrial kosesi ile kara gecmeye basliyor batmadan. yaya yolu agaclar park cart curt icin bosluklar var, ortasini da sonra ihtiyaca gore seyederim,

http://i.imgur.com/Eejm5KO.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

Madcow'un numarası falan olan var mı beyler ? bi kontrol edin adamı

adam heyecanla bekledi oyunu, pc başında ölmüş olmasın, oyun cıktığından beri tek mesaj atmamıs :D aralıksız oynuyor sanırım sdafas

ahah eyvallah. daha oyunu oynayamadım. tam oyunun cıkacagı gunden 2 gun once yuklediler isleri. Bugun acıp oynuycam.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya yeni bina yap ya da çöp servisi budgetini arttır.

Eğer araç fazlan olmasına rağmen çöpler toplanmıyorsa tek yönlerden veya trafikten falan her yere yetişemiyor olabilirler. Farklı yerlere çöpleri yerleştirmeyi deneyebilirsin. Ayrıca çöpleri azaltan policyler de olsa gerek.
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:

abi copler yetismiyor
kapasite %70lerde her yere ulasabiliyor cop kamyonlari
ama sayisi yetmiyor sehre kamyonlarin
tum budget'i cope mi harciyim napiyim

bi cop bide cesetler ya
lanet
walking dead'e dondu sehir.
Bide 70k insandan sonra RCI sicti. Hepsinde istek yok gozukuyor. Metropolis yapacadim
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...