Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tube Thread #1

fede

Öne çıkan mesajlar

ya bi video vardı, şu kuyruk kısmına yakın bir yeri kaşıyınca kediler kafayı yiyor ya, o kedilerden biri vardır videoda, altta da işte dostlarım, arkadaşlarım falan yazıyordu kedi delirirken, onlara flashback oluyordu.

kolayında olan varsa atabilir mi onu sdfs
Sosyal ağlarda paylaş

XLegolas said:

Xaero said:

Dertlere tercüman olmuş...

https://www.youtube.com/watch?v=Kra1eWAiKvE

mcdonalds ukimiş bu herhalde son et skandalından sonra kahveye odaklanmaya karar verdiler dsfds

Reklami anlamadin heralde. Antin kuntin Kahvelerle ugrasmayin, gelin basic kahvenizi alin icin diyo reklamda. Mc Donalds'ta kahve 40 senedir var.
Sosyal ağlarda paylaş

Ayfon said:

Reklami anlamadin heralde. Antin kuntin Kahvelerle ugrasmayin, gelin basic kahvenizi alin icin diyo reklamda. Mc Donalds'ta kahve 40 senedir var.

Reklamda anlamıycak bişey yok sen benim yazdığımı anlamamışsın. Küçük adımlarla anlatayım

1- Reklam Londra için dizayn edilmiş bir reklam. Neden dersen Londrada mahalle başı en az bir hipster kahvecisi var. Buna istinaden zaten Türkiye gibi kahvecilerin %50sinin starbucks %40nın kahve dünyası olduğu bir ülkede yaşıyan birinin de "Abi çok haklılar ya :m" demesi ayrı komik olur.

2- Londra londra olduğu için basit kahve veren yüzlerce kahveci de var illy ya da zincir olmayan italyan kahvecileri vb gibi. McDonalds gibi hamburger üzerine kurulu bir zincirin kahve reklamı yapması o yüzden komik.

3- Öte yandan son zamanda mcdonalds ingilterenin hamburger etleri ile yaşadıkları skandal yüzünden sanırım biraz kahve reklamı vermeye karar vermişler onu söylemek istedim bir önceki mesajımda. Keza "mmmh yumuşacık %100 dana eti" diye reklam verseler şu sıralar bütün kredibilitelerini kaybederler sfdfd

Saygılar
Sosyal ağlarda paylaş

Masticore said:

XLegolas said:

abi cüneyt arkına falan gülüyoruz eğleniyoruz da adam 20 sene önce çekmişti onları. aynı kalitede şeyi 2017de yaptıkları zaman trajik oluyor daha çok

Sana kötü bir haberim var,yaşlandın . 20 sene önce gibi gelen şey 30-40 sene oldu sadsf

ya ben 20 sene önce izliyodum aslında evet muhtemelen ben yokken de vardı o filmler
Sosyal ağlarda paylaş

XLegolas said:

Ayfon said:

Reklamda anlamıycak bişey yok sen benim yazdığımı anlamamışsın. Küçük adımlarla anlatayım

1- Reklam Londra için dizayn edilmiş bir reklam. Neden dersen Londrada mahalle başı en az bir hipster kahvecisi var. Buna istinaden zaten Türkiye gibi kahvecilerin %50sinin starbucks %40nın kahve dünyası olduğu bir ülkede yaşıyan birinin de "Abi çok haklılar ya :m" demesi ayrı komik olur.

2- Londra londra olduğu için basit kahve veren yüzlerce kahveci de var illy ya da zincir olmayan italyan kahvecileri vb gibi. McDonalds gibi hamburger üzerine kurulu bir zincirin kahve reklamı yapması o yüzden komik.

3- Öte yandan son zamanda mcdonalds ingilterenin hamburger etleri ile yaşadıkları skandal yüzünden sanırım biraz kahve reklamı vermeye karar vermişler onu söylemek istedim bir önceki mesajımda. Keza "mmmh yumuşacık %100 dana eti" diye reklam verseler şu sıralar bütün kredibilitelerini kaybederler sfdfd

Saygılar

Anladigina sevindim. Cünkü ilk mesajin baya talihsizdi.

Sevgiler
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...