Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Counter-Strike: Global Offensive #5

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

Abi oyun çok kötü ya.
Comp oynuyorum, her maçta top frag oluyorum genelde fakat.
Oyuncular embesil, 15 yaşımda bebeler, sürekli mikrofonda bağırıyorlar.
Ruslar.
Ve comp maça girip, oyunu size verelim mi hehehe yapan clan/skill stack yapanlar var alt karakterle girip (smurf vs diye nick ile) 4-5 kişi girdikleri için karşı tarafa 12-0 verip sonra oynamaya başlayıp sürekli chat spam yapan bebeler var. Adamlar inadına girip comp modunu bozuyor matchmakingi bypass ederek. Oyunun yarısını kendilerini öldürerek geçirip, devamında herkesi vurarak düşük nova da kalarak abuse etmece ya. Adamlar base'de durup suicide çekiyor falan.

Casual saçmalık zaten dengeli takım görme şansım olmadı. Deatchmatch korkunç, cod gibi ama bok gibi.

Gameplay desen, hala hedşat atayım kafasından öteye bi adım gidememiş oyun.

Direk sildim yani, 15 saat dayandım. Kanser gibi.
Hele mikrofonda bağıran veletler, off.
Ya bi de çıkamıyorsun, ban atıyor comp'dan çıkınca, öyle stuck. Mute ediyorsun diğeri bağırıyor. Sonra karşı takım bibibi.
Sosyal ağlarda paylaş

E zaten yüksek tierlerde oynuyorsan 15 yaşındakiler azalıyordur, daha kıvama geliyordur da, ben dayanamadım tier yükselene kadar oynayamam yani.

Ya adamlar girmiş, "oyunu size verelim mi hee hee" yapıyor, sonra bizim takımdakiler evet evet diyor, sonra diyorlar ki şu adamı kickleyin verelim, kick vote açıyorlar adamı kicklemeye çalışıyorlar (beni, çünkü carry ediyodum) amaçları ben gidiyim, rahatca trollesinler herifleri.
Nasıl bu kadar embesil olabiliyor insanlar ya.
Sosyal ağlarda paylaş

en son 1.6 da kalan bir emektar olarak bisi sorcam :)

mesela 1.6 da skill kasma falan gibi bisi yok yani battlefield daki gibi yok paket aciyim, yok rank kasiyim falan gibi..

herkes esit sartlarda oynuyo (sadece oyun session u icinde hani para falan kazaniyosun o kadar)

fazla vaktim olmadigi icin en rookie silahlarla harcaniyorum cogu zaman sdfsdf

Counter-Strike: Global Offensive de durum nasil?
Sosyal ağlarda paylaş

yani mesela simdi girip yuklesem, 1 seneden beri oynayan adam daha iyi silahlar fln secme gibi ayricaligi olmuyo dimi battlefield 4 deki gibi..

kasacak vaktim yok cunku o tip seylere 1-2 saat oynar cikarim arada, ondada esit sartlarda savasiyim bari

fifa da bile sirf bu yuzden seasons oynuyorum oynarsam, fut falan isin icine girince beynim yaniyo benim sdfsdf
Sosyal ağlarda paylaş

reyou said:

yani mesela simdi girip yuklesem, 1 seneden beri oynayan adam daha iyi silahlar fln secme gibi ayricaligi olmuyo dimi battlefield 4 deki gibi..

kasacak vaktim yok cunku o tip seylere 1-2 saat oynar cikarim arada, ondada esit sartlarda savasiyim bari

fifa da bile sirf bu yuzden seasons oynuyorum oynarsam, fut falan isin icine girince beynim yaniyo benim sdfsdf

silahlar default ya sadece skin var ekstra.
Da benim son postlara bakarsan, ilk oynadığın dönem iğrenç ötesi. İnsanlar falan.
Sosyal ağlarda paylaş

abi çok güzel community serverları var evet mm var sq var muhabbette güzelde 15 vs 15 oyun mu oynanır ya, daha fazlasıda var bunun b giriyoruz 15 kişi campliyor byi böyle saçmalık mı olur.

para kazanma umuduyla 30 kişi server sınırı koyuyorlar ve amaçsızca oynuyor adamlar, kusura bakmasınlarda scope açıyorum karşımda 4 kişi var ne zevk alırım ben o oyundan.

comp sadece 5v5 ve rank verdiği için oynuyoruz.

hayır adminlik ve vip satın almak istemiyorum ahah.

çok kötülemiş gibi oldum community serverlarıda benim bünyem kaldırmıyor şahsen.
Sosyal ağlarda paylaş

Chemical said:

E zaten yüksek tierlerde oynuyorsan 15 yaşındakiler azalıyordur, daha kıvama geliyordur da, ben dayanamadım tier yükselene kadar oynayamam yani.

Ya adamlar girmiş, "oyunu size verelim mi hee hee" yapıyor, sonra bizim takımdakiler evet evet diyor, sonra diyorlar ki şu adamı kickleyin verelim, kick vote açıyorlar adamı kicklemeye çalışıyorlar (beni, çünkü carry ediyodum) amaçları ben gidiyim, rahatca trollesinler herifleri.
Nasıl bu kadar embesil olabiliyor insanlar ya.

1- mm de yaşadığın her bkotan durumu ara ara karşı takımdakiler de yaşar, genelde eşit gider bunlar.
2- alt seviye geçrekten çekilmez, çok acayip kafalar
3- smurfle gelme olayına her leveldaki adam ayrı bir ağlıyor. mesela hikonun eagle master hesabı var resmen haksızlık.
4- ekle bizi, biz de smurfle girip vuruyoruz adamları da smurfluk bişi kalmadı herkesin rütbe yükseldi yine fddg

apple la gondarceyhunu da şerif yaptık mı tamamdır.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...