Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Counter-Strike: Global Offensive #5

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

Dworgian said:

yakın zamana sistemi toparlıyorum artık sonunda (i5 gtx970 vs). işte o zaman göreceğim cidden fps ne kadar etkiliymiş. yoksa bende mi yetenek yok cidden lkasjdaskj. gerçi bende de yetenek az tmm kabul ediyorum (CS için. CoD da akarım acımam o ayrı)

yaş ilerledikçe göz el hakimiyeti düşüyo abi.

30 sonrası emekli futbolcuya dönüyosun.

o yüzden aimden çok harita kontrolü ve imleç konumlandırmayla bişiler yapabilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi aslında oyunun aksiyon yoğunluğunla da alakalı. Mesela cs:go da 2 3 maç atana kadar geçen sürede CoD da 15 oyun atmış olursun. Daha çok aksiyon zamanı geçer yani. daha kolay alışırsın. bir de devamlı oynuosan oyunu, bir süre sonra otomatiğe bağlıosun. Her yeni çıkan CoD da alışma süresi yaşadığımdan biliyorum. oyun aynı aslında, sadece mapler farklı. dinamikleri bile aynı, ama alışma süreci geçiyor işte. ve aksiyon seviyesi/hızı olarak baktığında CoD>CS. direk arcade sonuçta CoD.

Anlatabildim mi tam emin değilim ama saçma bir cümle ile açıklayayım, CS:Go da 10 aim çalıştığın zamanda CoD da 100-150 aim çalışmış oluosun. Daha seri oyun, daha kolay alışıosun. Daha zor kaybediosun alışkanlığı.

Yaş olayına çok katılmıyorum (pro olmak, turnuva görmek gibi bir niyet olmadığı sürece).

Önem sıralaması şöyle olabilir CS için;

Aim - reflex - taktik bilgi - takım ile oynama - bağlantı kalitesi - sistem/fps - yaş.

CoD da sıralama farklı (hardcore için)

Reflex - sistem/fps - bağlantı - aim - takım ile oynama - yaş - taktik bilgi

Zira response time yettiğinde ölüo karşıdaki lşsakdaşl
Sosyal ağlarda paylaş

sananede zamanında ihtiyar klanı vardı, 30 40 yaş üstü oyuncuları alıyorlardı sadece ve aralarında hakikaten iyi oynayan abilerimiz vardı. halen walkers amca oynamya devam ediyor, yıllardır steamimde ekli hani şöyle orda 3 gün görmesem cs oynuyor diye içime korku düşer bişi mi oldu diye. yaşı 50 nin üstünde olsa gerek belki de daha fazla.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...