Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Counter-Strike: Global Offensive #5

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

-Crawler- said:

Anything listed bElow does NOT have ANY effect on Ranks & Points unless it leads to a MVP:

Kills, Assists & Deaths
Teamkills or Suicides
Headshots
Accuracy
Grenades kills, knife kills, stylish kills or anything of this sort
The time each rounds takes (to win or lose)
Losing/Winning with or without the bomb planeted
Soreboard position and/or Score
Achievements gained during each round (if any)
Hostage rescues or shots
Damage given and/or Taken
etc. (Anything else you can imagine)

So what affects your rank (points gained or lost) in a nutshell is:

Current Elo Points (rank)
Round Win/Loss
MVPs Gained

Ohaaaa bombayı çözen herkesi bıçaklayıp kendim çözücem bundan sonra :p
Sosyal ağlarda paylaş

Liebe said:

abi yine mantıksız geliyo, silf gidip silverlarla maç yapmadıysa o round düşmesinin tek açıklaması önceki maçlardan bazıları silinmiş olmalı. ona rağmen adam 6 mvp almış 16-8 bitmiş oyun zaten bissürü kill ve assist yine mantıksız.

Ben onun için demedim zaten rank sistemimi sormuşlarya o yüzden. Silph kesin hileciler banlandığı için rank düştü. Zaten çok denk geliyor bize hileci. 3 maçtan birinde mutlaka hile var.
Sosyal ağlarda paylaş

yhau şaka mısınız.

gerçekten global olan birini silver hesaba verin, siz de dmg olarak silver bir hesapla oynaıyn ve birlikte rank kasın.

aynı puan ve aynı mvp lere sahip olun, kim daha çabuk rank atlıyor onu gördükten sonra mvp ye, kazanılan round a filan bağlı olmadığını göreceksiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

ben semi solo girerek pırpırlı kartal oldum. supremenin direğinden döndüğümü düşünüyorum.8 win üstüste kazandım supreme oldurtmadı. sonra 5 kere üstüste kaybedince bıraktım kasmayı. takımla oynarsam sürekli şerif kartal arası dolaşırım :) takım olarak oynamayı beceremiyoruz biz :)
Sosyal ağlarda paylaş

bugün fena rage e gırdım yıne. a da bomba kurmuşlar 2 kişi. ikisi de hiç bir yere bakmıyor, arada short a bakar gibi yapıyorlar o. birisi tamamen kutuya kafasını sokmuş hiç bir yere bakmıyor. çık sola bak ne duruyorsun dedım ve ordan adam geldi. sonra rage kaçınılmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

Aiko said:

bende çok bozuluyorum takımda birisi hata fln yapınca bağırıp çağırıyorum.şimdiye kadar rage atan olmadı bana karşı çok şükür :D birde oyun içi voice chat çok gürültülü oluyor. ts kullansak hem gecikme yok hemde sesi ayarlayabiliyorsun

Benim ts ye gelin yeni account qcicam oynariz...

Ts.trserv.com

;)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...