Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bugün Ne Seyrettiniz?

GERGE

Öne çıkan mesajlar

http://screencrush.com/files/2013/07/Seventh-Son-Poster.jpg

özellikle jeff bıricisli afişi koyuyorum çünkü filmde başka bişey yok
bi de fantastikli falan işte o güzel
ama sinemaya gitmeye değmezmiş yani
gerçi ben vakit geçsin diye girmiştim, o açıdan görevini başarıyla tamamladı sdf
Sosyal ağlarda paylaş

Seru said:

hawking'in hayatı diye izlemeye başlamıştım ben de senin gibi aslında öyle değil. hawking ve eşi arasındaki ilişkiyi anlatıyor. bu umutlarla gitmeyin. 6.5/10

diyecektim ki denmiş,
verecektim ki verilmiş 6/10

Hawking gibi bir adamın karısıyla olan ilişkisinden ziyade bilimle olan diyaloğunu izlemeyi tercih ederdim. Gereksiz dram olmuş. Yani tabi dramatik bir hikayesi var adamın ama aynı zamanda da bir dahi.Onun işlenmesi daha çok ilgimi çekerdi.
Sosyal ağlarda paylaş

laan dizileri de mi yazabiliyoruz artık

http://ia.media-imdb.com/images/M/MV5BMTY1ODU0NDU4MF5BMl5BanBnXkFtZTgwMDIzOTE4MzE@._V1_SX640_SY720_.jpg

ben de bun takıldım bu aralar, ilk çıktığında CGI-flick diye yüzüne bakmamıştım da introsundan subtextine kadar özene bezene hazırlamışlar, john silverdı jackdi falan karakterler nefis ya
Sosyal ağlarda paylaş

5/10

zaman geçirmelik.

adam filmde karısının katilini bulmak için 50 kişi öldürüyo 30 polis tokatlıyo,otoyolu birbirine katıp binaları havaya uçuruyo ve polisin son sahnede adama dediği gitmekte serbestsiniz.lan karısının canı canda geri kalan okadar adam patatesmi

Sosyal ağlarda paylaş

kimse gitmez de yine de yazıyım. geçen mr. turner'a gittim nişantaşı cinecity'de, kopya bozukmuş, resmen düşük çözünürlüklüydü film, özellikle ilk 1 saati.
Gişede de söylemediler bir şey, sonra ben bu ne lan deyince kopya bozuk söylenmedi mi size dendi. Bütün kopyalar bozukmuş türkiye'deki, inanırım çünkü aynı gün akmerkez'deki akşam seansı iptal olmuştu. Zaten bir avuç salonda oynuyor.

Sakın gitmeyin yani, sinema tekelimizin attığı bir kazık daha oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

8/10

güzel film. oyunculuklar gayet iyi. hatta Ben'in oyunculuğunu kötü bulanları anlayamadım tam öküz kocayı oynuyor işte rol bile yapmıyodur muhtemelen sdfs

güzel film

de...

suçu aydınlatabilmek mümkün ipuçlarından yola çıkarak. sonu böyle bitti biraz hayal kırıklığı oldu. şu holivuddan hakkaten amerikan mantalitesini az çıkarsalar konular çok daha başarılı olacak.

Sosyal ağlarda paylaş

güzel aksyion...sürükleyici 8/10

spo

zamanda yolculuk yaptığı sahne hoş ya,seviyorum bu tarz zamanla oynanam filmleri keşke daha uzun çekselermiş orayı=)
filmin sonunda da I am at everywhere dediğinde...daha önce adama arabada "we dont really die" demişti onun ispatı olmuş,çok derin bir mesaj verdi hadi bakalım inş dedim.

http://babystreaming.com/wp-content/uploads/2014/08/Lucy.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Akhlaur said:

Lucy ?

Çok ilginç ya.Zevkler hakkaten tartışılmaz da film neresinden tutsan elinde kalıyor vasat baya, nasıl derin bi mesaj aldın ne derin mesajı ?Bi de nasıl sürükleyici geldi sana, hani tutarsızlıklar falan çok fenaydı ya film.

spo

derin mesaj kinayeydi...
film aksiyon için iyiydi bence ben hoşlandım.
bilimkurguda tutarlılık aramaya devam etmek?

Sosyal ağlarda paylaş

zeper said:

Akhlaur said:

Lucy ?

Çok ilginç ya.Zevkler hakkaten tartışılmaz da film neresinden tutsan elinde kalıyor vasat baya, nasıl derin bi mesaj aldın ne derin mesajı ?Bi de nasıl sürükleyici geldi sana, hani tutarsızlıklar falan çok fenaydı ya film.

spo

derin mesaj kinayeydi...
film aksiyon için iyiydi bence ben hoşlandım.
bilimkurguda tutarlılık aramaya devam etmek?

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...