Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Uncharted 4: A Thief's End

knox

Öne çıkan mesajlar

• 5 ay sonra ...
ben de yeni aldım konsolu ama 1-2-3 collection'u aldım ve dün 1 i bitirdim önce. o kadar övüyorlar seriyi diye baştan bakayım dedim.

ilki ortalama bi aksiyon oyunuydu çok iyi değildi ama zaten ikinci oyun ile övüyorlardı. heralde çıtayı yükseltiyordur zamanla. 5-10 güne 4 e geçerim artık =)
Sosyal ağlarda paylaş

karakterleri tanımadan bodoslama dalmayayım dedim. gamepad'e alışkın değilim diye eskiden yanaşmıyordum da zorlayıp alıştım. artık pure fps'ler hariç bu tarzları kontrollü bir şekilde oynayabiliyorum =)

ilki 6.5 saatte bitmişti. ikincisi 9.5 saatte bitti az önce. zaten diş yaptırıp geliyorum tüm gün ağız uyuşuk. dışarı çıkamayacağım için oyun maratonu yapmak en temizi oldu. bugün 3'ü de zorlarım =)
Sosyal ağlarda paylaş

4 açık ara serinin en iyi oyunu ya, serinin geri kalanına büyük adapte edildiği gibi senaryo kurgusu diğerlerinden beslenip, muazzam kaliteli ilerliyor.

4. oyun son kısım spoiler

mesela diğer üç oyunda nasıl desem, olağan dışı yaratıklardı canlılardı veya hayaldi vs. hep bi boklarla kapıştık. bunda son kısımda sürekli karşımıza çıkacak gibi ilerletiyor olayı oyun ki zaten üç oyunda çıkmış, burada da çıkacak ak diyorsun. ama çıkmadığı gibi, oyun bittikten sonra ki drake's child bölümünde bile bi bokluk bekliyorsun "OLMALI AMA" diye falan.

şu beklentinin yarattığı gerilim bile oyun oynama şeklini etkileyip, ona göre apayrı bir keyif katıyor. ciddi anlamda müthiş bir final oyunu ya.

böyle böyle detaylarla oyun resmen kusursuz hale getirilmiş. aşırı beğendim ben.

2. oyundan bu zevk almıştım deli gibi, onu bile geçti kısacası. üçüncü oyunun seri standartlarındaki sıradanlığından sonra müthiş geldi.
Sosyal ağlarda paylaş

oyun bitti. efsane.

yukarda dark'ın dediği beklenti bende de oldu sdfds. baya tribe girdim.

serinin en güzel oyunuyla final yapmış adamlar. hikaye, dialoglar , manzara, mekanlar her şeyiyle mükemmel bir oyundu.

çok güzel bir 13 saatti teşekkürler naughty dog.

last of us 2 için daha fazla hype yaptım.
Sosyal ağlarda paylaş

bitti şimdi. 9 günde 4 oyunu birden bitirdim =) 4 > 2 > 3 > 1 sıralamam. Hikaye sunumu çok daha iyiydi bu sefer. Geçmiş, gelecek bi arada iyi harmanlanmıştı.

sam kaçarken mi yanında biraz altın almış yoksa sonradan mı gidip çıkarmış acaba? aradan zaman geçmiş hayat normale dönmüştü yani gidip almış olabileceği bi time skip vardı arada.

Sosyal ağlarda paylaş

df said:

bitti şimdi. 9 günde 4 oyunu birden bitirdim =) 4 > 2 > 3 > 1 sıralamam. Hikaye sunumu çok daha iyiydi bu sefer. Geçmiş, gelecek bi arada iyi harmanlanmıştı.

sam kaçarken mi yanında biraz altın almış yoksa sonradan mı gidip çıkarmış acaba? aradan zaman geçmiş hayat normale dönmüştü yani gidip almış olabileceği bi time skip vardı arada.

nathan değil miydi abi o. o sahnede telefonla ilgileniyordum kaçırdım.

aa unutmuşum falan ayağı yaptı hatta sdfs.

bu arada oyun o kadar iyiydi ki saygımdan nathan drake collection satın aldım bugün.
Sosyal ağlarda paylaş

ben de collection'u alıp oynayayım ya hazır 4 bitmişken.

oyun geçmişi olmayan bir insan olarak şu bölümü ağzımın suyu aka aka oynadım.

spoiler

sam'i kaçırıyolar nathan da takip ediyor peşlerinden. jipten jipe atlayıp motorlu herifleri öldürdüğümüz yer var ya hani otobanda. efsaneydi.

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
seriye yeni başlayıp çok hoşlanmayanlara hak verdim. ps4'te seriyi baştan oynuyorum. görüntü biraz çağı yakalıyor ucundan ama gameplay falan biraz meh kalıyor. zamanında oynayınca tadı başta tabi. yine de kötü değil. şimdi hikaye için tekrardan oynuyorum. 1. oyun çok fazla aksiyonmuş harbiden. devamlı adam çıkıyor bi yerlerden.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...