Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bloodborne

knox

Öne çıkan mesajlar

Ben sanki online kismini bugun acacaklar diye biliyorum. US server guncellendikten sonra aktif hale gelecek gun icinde.

O degil de zoraki oyunu aldiracaklar :( Hepsi hayvan gibi puan vermis sayfalarca review var. Oyun degerlendirmesi degil sanki walkthrough gibi bitmek bilmiyor inceleme yazilari.

Metacritic - 93/100
Gamespot - 9/10
Jim Sterling - 10/10
Destructoid - 9/10
GameInformer - 9.75/10
The Escapist - 4.5/5
Hardcore Gamer - 4.5/5
EGM - 9.5/10
CGMagazine - 9.5/10
Attack of the Fanboy - 4.5/5
Playstation Lifestyle - 9/10
MMORPG - 9/10
Gaming Trend - 95/100
Digital Spy - 5/5
The Telegraph - 5/5
RPG Site - 9/10
Games Radar - 4.5/5
Neoseeker - 9/10
Playstation Universe - 9.5/10
Tom's Guide - 4/5
NZ Gamer - 8.9/10
IGN - Review in Progress
Kotaku - Review in Progress
Eurogamer - Review in Progress
VentureBeat - Review in Progress
Videogamer - Review in Progress
US Gamer - Review in Progress
Polygon - Review in Progress
Sosyal ağlarda paylaş

Bu olay bana sacma geliyor 5 yillik tecrubeli is arayan yerler gibi onceden DS oynamak cok elzem degil aksine bana gore cok daha iyi cunku bu oyun DS gibi agir ve savunmaya yonelik degil bastan sona agresif oynamayi gerektiriyor.

DS nin tek getirisi tur olarak en basarili seri olmasi bu oyun tarzi normal konseptlerden oldukca farkli pusula yok, map yok, nereye gidecegini gosteren ok yok hele bir de ben bu doverim yea diyerek bodoslama dalan bir oyuncu iseniz bu oyun harcar sizi orasi kesin.

Oyun icinde DS ile ilgili gondermeler fln varmis okudugum reviewlardan onu ogrendim o yuzden DSleri oynamak bu gondermeleri cozer sadece yoksa baska getirisi yok bana gore.
Sosyal ağlarda paylaş

us storedan dn aldım aksam dl etti kurdu kendisi. şimdi fully installed diyor ama oyuna girince switching to offline mode game is not fully installed diyor. ne alaka ? Network'den regionı worldwide yaptım belki ip'den eu görüyordur o yüzden eu serverları kapalıdır vs diye de değişen bir şey olmadı.
Sosyal ağlarda paylaş

dreagloth said:

gelebildin mi boss a bari

yarım saat fln baktım ya işin arasında, akşam yeniden başlayacağım

ilk boss ne kadar ileride bu arada? dombul sosis vardı ara sokakta ilk başta, 6-7 kere öldükten sonra akşam bakarım artık dedim haha

onun dışında ilk caddeyi temizlemiştim işte

ara sokakta olan

http://i.imgur.com/Tms6A7y.gif
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...