Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bloodborne

knox

Öne çıkan mesajlar

said:
On respawning your current stock will be filled back up to 20 from those in storage. Same goes for quicksilver bullets

iyiymiş

said:
chain attacks between trick modes by pressing L1 after an attack

bu nasıl acaba

said:
Wolf Beasts spell trouble. You’ll first encounter a pair of them on the Great Bridge in Yharnam en route to the Cleric Beast. Throw a Pebble to lure one out, then fight it one-on-one, being mindful to hop backwards before it attacks. If that doesn’t work, melt ‘em with Molotovs.

pebble nasıl kullanılıyo diye düşünüyodum bende asdasd

said:
Wear and tear. Inflicting less melee damage than normal? Your weapon is probably in disrepair. Keep your weapons in tip-top shape by visiting the workshop in Hunter’s Dream.

hiç durability kontrol etmedim ya o kadar saat
Sosyal ağlarda paylaş

O zaman ne iyi ettim de paylastim :P

Edit: Oyunu bugun alirim buyuk ihtimal baya stream izledim millet zamaninin yarisini markette ya da skill aramakla geciriyor fln. 6-7 saatlik stream izlemisimdir en az ve bunun 2 saati neredeyse bu dedigim gereksiz beklemeler ile gecti :P allahtan ayni anda 2-3 tane aciyorum.

4.bosstan otesini gormedim streamlerde bu edindigim deneyim ile artik oynayabilirim diye dusunuyorum. (%90 ilk baslarda yerleri opecegim yine ama olsun) Oyun peynir ekmek gibi satmis durumda deli gibi stream yapan var benim friend list yarisi bu oyunu oynuyor o derece.
Sosyal ağlarda paylaş

O kadar yorumdan sonra ilk boss a gelince gözüm korktu ama ilk seferde yatırdım gayette kolaydı ayaklarına yapışınca sürekli health regeneration oluyor :) onun haricinde atmosfer 10 numara

Birde şu hunters dream de sandalyeli adamın solundan dışarı açılan kapının hemen solunda birşey var onu çözemedim
Sosyal ağlarda paylaş

Bozmuslar abi father i. Son phase de davranislar doğru olamaz. Pathing ile kesmesinler diye oynadilar herhalde. 3lu 5li combo yapiyor kacsan bile. Kesen adam kesiyor diye izledim. Adamda pistol var. Ates ediyor hareket bile yapmiyorken uslu köpek gibi oturuyor. Ben attack oncesi silah kullaniyor knockback i bırak attack bile iptal olmuyor. Buyuk ihtimal pistol almak gerekecek.
Sosyal ağlarda paylaş

xlaidehlevar said:

O kadar yorumdan sonra ilk boss a gelince gözüm korktu ama ilk seferde yatırdım gayette kolaydı ayaklarına yapışınca sürekli health regeneration oluyor :) onun haricinde atmosfer 10 numara

Birde şu hunters dream de sandalyeli adamın solundan dışarı açılan kapının hemen solunda birşey var onu çözemedim

nasil kastiysan gitmeden once
lv kacsin ki
Sosyal ağlarda paylaş

SenariouS said:

xlaidehlevar said:

nasil kastiysan gitmeden once
lv kacsin ki

İlk boss ta daha hic doll ile konuşmamıştım şimdi 21
Oyun evet harika
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...