Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bloodborne

knox

Öne çıkan mesajlar

beyler çile yani oyun.. sinir krizine girip çıkardım .. dahada takmam.. elinde lord of the fallen olan varsa takas edelim.. şu oyunu almamış biri varsa. Digital lord of the fallen da kabulum. Ataşehir'de ikamet ediyorum.

ps : halletim lord of the fallen'ı teşekkürler.

OYUN ÇİLE.
Sosyal ağlarda paylaş

yok yok takas etmicem direk alırım ya sıkıntı yok.. Abi benim kafam kaldırmıyo artık bu tarz oyunları.. Biraz oyuncuyu yormayan zorluk seviyesi ortalarda oyunları daha cok seviyorum.. Bi Uncharted olsun , last of us olsun.. Order nitekim güzeldi.. Bu bana çile geliyor artık.. Açıp 2-3 saat keyif alıcaz playstation oynicaz diyoruz. Oyun çileden başka bişey degil benim için. Yani hırs yapıp bu sefer geçicem ulan dicek zaman yok.. yazık yani o zamana. O hırs yapılıcak yaş aralığını da çoktan geçtim mehh.. diyorum hemen.
Sosyal ağlarda paylaş

store çok fail arabistan'da felaket kötü download 5 gündür gtaV indirmeye çalışıyorum 68%de hala sdf
mortal kombat x order ettim nasıl bi kanser edecek belli değil ehueh
kobar'a gittim geldim başka bi işimde yoktu aslında bide merkez ofiste uğramış gibi yaptım ,
Sosyal ağlarda paylaş

oyunu bitirdim, izninizle iyi veya kotu yonlerine biraz deginmek istiyorum. oncelikle pvp,

pvp bir bakimdan cok zevkli diger bir bakimdan ise baya bayik.

bu blood viallari tasarlarken hic dusunmemisler mi pvp de nasil bokluklara yol acacagini. bir invade ediyorsun, combat saatler suruyor. hele birde 2 kisi invade ettiysen eyvahlar olsun, moblarin icine cekeceksinde anca keseceksin falan. cat cat herkes heali basiyor. numbing mist diye item var heali engelliyor ama karsidaki adamin cidden mal olmasi lazim onu yemesi icin.

bu kadar olumsuzluga ragmen hala cok zevk aliyorum pvpsinden. pvp'de heale biraz ayar cekmeleri gerekiyor sadece. matchmaking de bazen calisiyor bazen calismiyor klasik sony serverlarinin kotulugunden kaynaklaniyor olsa gerek...

oyunun pve kisminada deginim azcik sdf, miyazaki reis oyunu action rpg'den cikarmis, horror oyunu yapmis. demek istedigim bu oyun bir horror oyunu! ilerleyen zone'larda oyle bir havaya burunuyor ki jump scareler mi istersiniz, yay gibi geren sahneler mi. upper cathedral ozelikle gece oynadigim o zonei, bariz altima sictim. mekanlar secilen muzikler zaten ister istemez geriyor mesela,
http://youtu.be/Bki0PjoV14M?list=LL57Lj6_zl52RmgmeYOpmybg&t=3777

zaten oyunun en guclu oldugu yanlarindan biride muzikleri, genel olarak cok basarili olmus muzikler, ortamlara ya da boss fightlara cok iyi uyum sagliyorlar.

gascoigne fightina su muzik
http://www.youtube.com/watch?v=kA614N3IHD4&

EPIC, phase degisimleri bile dahil tam yerinde oturuyor muzik (tu)

composer motoi sakuraba olmucak diye insanlar uzuluyordu ama wandmacher cok iyi is cikarmis sakuraba kumda takilabilir cok net.

son olarak victorian architecture, that ART! 11/10
Sosyal ağlarda paylaş

abi father'da 2 saat reskill yedikten sonra dün arkadaşlarla rakı masasından kalkıp köşe takımına geçtik, bakın bloodborne iyi fln diye girdim oyuna father'a gittim ama gözler falan görmüyorum baya baya kafam taşşak gibi olmuş. ilk denemede kestim önümü görmeden asdasdas. öss zamanında da böyledi anasını satayım, ne zaman hangover'la sınava girsem daha iyi yapardım asdasdsad
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...