Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bloodborne

knox

Öne çıkan mesajlar

soktumun ps4'ü adam gibi kayıt almadığı için harika yaptığımız ilk izlenim videosu patladı :(

ilk 15 dakika ve son 15 almış kayıt. 5 dakika arada boşluk var asdfasd

iyi ki kısa yaptık, fark ettik bir de uzun kayıt olsaydı gg...

double tab olayları vs. araştırdık millet can çekişiyor. arkadaşın ps3'te kayıt yaptığı capture kartını alıp akşam yine deneyeceğiz bakalım...

bu share olayı stream dışında bir boka yaramıyor belli, kayıt etmese de olurmuş asdfs
Sosyal ağlarda paylaş

mani said:

us storedan dn aldım aksam dl etti kurdu kendisi. şimdi fully installed diyor ama oyuna girince switching to offline mode game is not fully installed diyor. ne alaka ? Network'den regionı worldwide yaptım belki ip'den eu görüyordur o yüzden eu serverları kapalıdır vs diye de değişen bir şey olmadı.

abi oyunu acmadan
oyunun ikonunun uzerinde asagiya basip bi yerden informationa giriyorsun.
Oyunun daha yuklememis tahminen ilk 7 gb cektin sen oyun 30 gb
o informationda gercek indirmeyi gosteriyor. Oyun acikken arkaplanda indiriyor oyunu. O yuzden bu hatayi aliyorsun. Bende aliyordum informationda downloaded'a baktim 15 gb
SImdi bitti catir catir online oynuyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Senarious evet öyleymiş ya ben de farkettim sonra interneti araştırırken. Ben normalde PS'nin o genel information kısmından bakıyorum DL durumuna orda bitti gözüküyor haliyle. Sonra farkettim bitmemiş, şimdilerde bitmiştir.

patch gelse de adam etseler loading sürelerini bu arada. 40sn falan sürüyor ya her ölüm sonrası.
Sosyal ağlarda paylaş

SenariouS said:

mani said:

us storedan dn aldım aksam dl etti kurdu kendisi. şimdi fully installed diyor ama oyuna girince switching to offline mode game is not fully installed diyor. ne alaka ? Network'den regionı worldwide yaptım belki ip'den eu görüyordur o yüzden eu serverları kapalıdır vs diye de değişen bir şey olmadı.

abi oyunu acmadan
oyunun ikonunun uzerinde asagiya basip bi yerden informationa giriyorsun.
Oyunun daha yuklememis tahminen ilk 7 gb cektin sen oyun 30 gb
o informationda gercek indirmeyi gosteriyor. Oyun acikken arkaplanda indiriyor oyunu. O yuzden bu hatayi aliyorsun. Bende aliyordum informationda downloaded'a baktim 15 gb
SImdi bitti catir catir online oynuyorum

Bunun yerine oyuna gelip options tusuna basman ve bilgi demen de yeterli oluyor ^^
Sosyal ağlarda paylaş

offf kapattım sonunda oyunu

baya enteresan bir ilk deneyim oldu

spoiler içinde yazayım de pek spoiler olduğunu düşünmüyorum

ulan 7k blood birikti, napsam ne etsem diye cebelleşiyorum, ellerim terlemeye başladı artık stressten. gittim item aldım 3k'a (molotof fln) onları stokladım, 4k kaldı en azından bir hafiflik geldi. ondan sonra gittim, mini bosslara dalaşmadan etrafı dolaşırım dedim, oraya gir buraya gir mini bosslardan kaçtım cleric'in yanına düştüm hahaha. kapı da arkamdan kapandı. mo ko kooo. ilk denemem de 50%'e indirdim doğrusu, başarı sayılır herhalde. neyse 4k öyle gitti. fakat ondan sonra ilginç bir durum oldu. reslendiğimde 1 insight gelmişti (normalde bossu kesince geliyor diyorlardı).

haliyle bizim taş bebek ayaklanmıştı. beni bir heyecan sardı tabii. ilk başta vendorun sattığı seti aldım. sonra level 17'e kadar upladım. altın 3lüyü 15'er e dayadım. baya rahatladı öyle olunca. üzerinde 5-6 saat deneyim ekleyince faceroll kesmeye başladım her şeyi. en son 3k ile döndüm hub'a molotof aldım işte.

şişman sosisi ilk denemede kestim (akşam denediğimde). çamış uzakta daha tehlikeli. dodge ve stagger ile baya kolaymış.

bombaları alıp kurtlara gideceğim bir sonraki sefere. sonra sewer'daki domuzu kesmeye.

silahi level 2 yaptım bu arada bir yandan. abi çok fazla ottan boktan yerlerde gizli kapaklı şeyler var. en son sewer'ın dibinde tüm bir set buldum, hunter setiydi galiba. hub'daki vendorun sattığı hala daha iyiydi ama bedeve sonuçta.

oyun inanılmaz keyifli. yarın 2 mini boss ve cleric alırım diye düşünüyorum bakalım.

bu arada elinde staff olan oç werewolflar çıldırttı ya, mob zor bile değil fakat 2 defa alttan sokup yukarı doğru fırlatıp knockback vuran ability ile tepelerden sewer a attı. bir de arkandan atlıyor psikopat. fall dmg + fareler + azgın teke stress küpü oluyorsun.

ha burada dipnot olarak ekleyim, belki benimki bug olarak insight geldi bilmiyorum, eğer sizde açılmazsa sewer seviyesinde bir yerde madmen's bilmemne itemı var, o da 1 insight veriyor olması gerek. o da işinizi görür, elde etmesi çok zor değil. cleric'e level atlayıp gitmek isteyen plebler için gayet ideal.

Sosyal ağlarda paylaş

bingildak

sadece ilk hunter setini aldım bossa kadar giderken biriken soullarla. silahı veya statları upgradelemedim. evin içinden kısayolu açıp dümdüz 2-3 adam kesip bossa koşulabiliyor. hatta onları bile kesmeye gerek yok esasında. bir kere de capleyene kadar potion farmladım köprü altındaki ikili trollerden

Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

sen hub'dan set aldın mı veya level olayına girdin mi? yoksa başladığın gibi erkekin gücü ile mi kesmeye çalışıyorsun?

Sadece Hunters Dreamdeki seti aldi.
Lv 10 karakterle kesmeye calisiyordu cleric beast'i
ama %20 lifedan sonra cidden acik vermemeye basliyor gavat.
O dereceye kadar gucunu indirip sonra terrorist misali molotoflamak lazim gavati sanirim. En son biz buna karar kildik.
Bide onu oldurunce yeni silah aciliyormus vendorda sanirim (kilic / two handed mace olan)
Sosyal ağlarda paylaş

bu akşam direkt molotofla gireceğim ipneye

bu arada öleceksiniz noktasında, bazı yaratıklarda 3lü 5li attackları var

mesela troll mudur ogre mıdır nedir, elindeki kaldırım taşıyla bazen ard arda 5 kere vuruyor. denk getirirse ben direkt ölüyorum çünkü stundan çıkmıyor. bunu kantırlamanın bir yolu var mı yoksa oturttuysa eşşedüü diye başlıyor muyuz okumaya?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...