Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bloodborne

knox

Öne çıkan mesajlar

father gascoigne ile araniza mezar tasi koyun. mermileri islemeyecek veya cok nadir isleyecek

ozellikle direk giriste yanyana 3-4 tane mezar tasindan olusan bi blok var. onun cevresinde pehlivan gibi done done cok rahat kesebilirsiniz. silahi da long mode'a alin gg
Sosyal ağlarda paylaş

baba çok kastıysa gidip öldürmeye çalışmak yerine pattern i öğrenip hayatta kalmaya çalışın öncelikli olarak, ölürken kolay recovery yapacağınız bir yerde ölün. hareketlerini öğrendikten sonra çok kasmıyor.

ha bi de şey çok fark ediyor, kirkwall muydu neydi, duvar gibi silahla vurduğunda hareketlerini kesiyorsun(interrupt yani), o zaman baya faceroll oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

beast mode'da girdiğinde music box çal, sonra arkasına geçip hemen charge attack koy, stun yiyecek işte. Hemen visceral koy. Sonra saldırmaya başladığında da kaçmaya kasma direk silahla interrupt üstüne visceral atınca 2-3 seferde ölüyor zaten.

5-6 kere denediydim bende sonra kaçmak yerine saldırmayı deniyince direk geçtim sdf

hatta

http://www.youtube.com/watch?v=VjIxrPRbEsk
Sosyal ağlarda paylaş

sonunda oynamaya başladım. seri yapmaktan vazgeçince direkt yardırıyorum. ilk bossa geldim ama yetoluktan patladım. mantığı çözdüm ama, biraz echo toplayıp çökeceğim üstüne keserim.

kanalizasyonlara gittim bir de ama tırsıp geri çıktım asfsd oralarda bir boklar var mı lel

neyse yarın devam ederim. yoruldum.

edit:

bir de bu pistolu hiç kullanamıyorum ya, direkt paldır kültür baltam ile dalıyorum. pistolu etkin kullanma tutosu verecek var mı :D
Sosyal ağlarda paylaş

ya bu Gascoine'nin mekanından geçerken bi daha sarılı bi hunter saldırdı bana. Sonra siyahlı başka bi hunter araya girdi. Sonra sarı siyahı kesti. Sonra beninde kesti. Öyle bi anda kim bunlar, ne oluyor sdf orayı geçen biri bi spoiler versin pls.

bide Ludwig'in kılıcı çok hoşuma gitti. Düz saw blade gidiyordum ama kılıç daha bi sardı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...