Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bloodborne

knox

Öne çıkan mesajlar

daha once konusmus ve questini baslatmis sonrada unutmustur, questi triggerlaninca tomb of oedon'da henryk'le kapisiyor. siyahli dedigi eileen, sarili dedigide henryk iste. eileen'i oldurtmeden henrky'i oldururseniz oyunun ilerleyen kisimlarinda questin ikinci ayagi aktif oluyor neyse cok detaya girmiyim fazla spo'ya kaciyor sdfs
Sosyal ağlarda paylaş

gascoigne'ye gittim bugün. ilk denemede şu müzik kutusu olayını ara ara kullandım. burada okuduğumdan silahla engellemye çalıştım vs. ikinci faza geçince gg

ikinci denemede sürekli abandım müzik kutusuna, direkt ikinci faza geçince anladım. delirince kontrolü yitiriyor vs. diye

üçüncü denemede hiç kullanmadım. sonlara doğru geçti. paso kaça kaça molotofladım ve kolaylıkla gitti.

çok kolay bossmuş aslında cidden. millet her yerde abartıyordu asdfasd
Sosyal ağlarda paylaş

NoTwisT said:

Senin class pesmergeyse racial bonusun var molotofa. Yoksa boss kolay degil.

asdfsd son kalan mı ne işte onu seçmiştim.

ya müzik kutusu olayına girmezsen kolay gibi cidden. ilk fazda zaten 2/3 canını götürmeyi başladım yakın oynayarak. sonuncuda da paso kaça kaça molotof, iki kere de baltayı indirdim yanılmıyorsam ama temel saldırı molotoftu.

3. denemede kestim ya, çok korkuyordum gereksizmiş asdfas
Sosyal ağlarda paylaş

Vicar VOD
is yogunlugu sebebiyle 2 hafta ara vermistim tam vicar amelia bossunu birkac kez denedikten sonra.. dun tekrar basladim kaldigim yerden (bu sefer stream yaparak)..

aslinda cok zor boss diil ama heal ozelligi yuzunden cok kez fail oldum (fail olduktan sonra pot farmlamak zorunda kalmam da cabasi :))..

en son artik bir gazla kestim ve paylasmak istedim..

http://www.twitch.tv/sipro84/b/648723164

44. dk'dan itibaren izleyebilirsiniz..

silahimi da hic sevmiyorum ama skill abandim ve skill'den bu kadar bonus alan baska silah bulamadim henuz.. trash moblarda cok iyi ama bosslara yetmiyor pek..

Sosyal ağlarda paylaş

Ben de bir arkadasimi bekliyordum bu arada paso katedral bolgesinde oyalanip duruyordum hergun belki 10-15 kere farmladim o mapi level araliginda sorun olmamasina ragmen bir turlu join olamadim adamin oyununa. Parola flnda koyduk ama nafile patch oncesinde sorun yoktu patchden sonra giremedik hic ben de sonunda birikmis olan 678k puani abandim statlara daha 2.mapteyim oldum 57 level :P Sonra gittim tek pot harcamadan hemwick ile bloodstarved beasti yendim kapadim bugun devam.
Sosyal ağlarda paylaş

kolay zaten abi ama normalde araya mesafe koyunca heal buyusu yapiyor.. baya da heallaniyor serefsiz.. son fightta o mesafeyi acmadim, rahat oldu..

yoksa blood-starved beast'ten falan daha kolay bence.. sadece bunu pistol'la stagger etmeyi beceremedim bir turlu..

edit: dogru sirayla mi gidiyorum bilmiyorum ama benim kestigim 4. boss sanirim bu (ya da 5, emin olamadim dfg)..
Sosyal ağlarda paylaş

Acilmis ne ara acildiysa :P O acilan kapidan ilerleyip bir tas buldum silaha takiliyor ama normal hasar vs kismindakiler sifirlanip alev kisminda 160damage yaziyor direk. O zaman taktigim diger saldiri taslari fln yalan mi olmus olacak onu tam cozemedim.

http://bloodborne.wiki.fextralife.com/file/view/imprints_colorcoded.jpg/544867016/imprints_colorcoded.jpg

Bu resimdeki gibi oluyor Fire Blood gemstone takinca fiziksel atak vs 0 gozukuyor ama fire atak 160 oluyor. O zaman o resimdeki gibi olan diger fiziksel bonuslar vs ne olacak peki?
Sosyal ağlarda paylaş

DareJedi said:

Hayir old yharnam tek yer degil vicar amelia ile de karsilasabilir isterse. O map farkli 3 mape aciliyor sonucta.

vicar la nasi kapisicak o yol kapali degil mi?

healing church den asagi atlayip baglanmiyo musun ilk olarak o mekana

neyse ben oyle yaptim sonuc olarak. oyunun guzelligi bu zaten eheh

su an chalice kasiyorum ben. Forbidden Woods lamp'i yaktim ama ilerlemedim. diger yandan da Nightmare Frontier'i temizledim ama Amigdala'yi kesemiyorum henuz
Sosyal ağlarda paylaş

bugün diğer yolların tamamını denedim zaten, hani yol takip ederek gidilebilecek tek yer Old Yharnam'mış zaten, başka yer kalmadı.

Atlama, zıplama olaylarına pek girmek istemiyorum. korkuyorum la asdfasd

Vicar için güçsüz olabilirim. Nitekim şuan bile moblar zorluyor gibi duruyor.

Old Yharnam da biraz farm yapayım sonra akarım zaten sırayla hepsine
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...