Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bloodborne

knox

Öne çıkan mesajlar

çatıdan makineli ile ateş eden lavuğa geldim, geri döndüm sonra bugünlük yeter dedim. yavaş ve az az oynuyorum zaten de asdfasd

bu insight point olayını yeni öğrendim bir de, çoklaştıkça oyunda zorlaşıyormuş. bunları şu hd'deki ulakta harcasam mı ne yapsam asdf

bir de ing'ini bilmiyorum ama kılıçekici almıştım ama pek kullanamıyorum. onun dışında balta çok daha hoşuma gidiyor. hem l1 ile büyütünce de güzel vs...

öyle mi devam etsem acaba, kılıçekici'nin büyük tokmağını zaten hiç kullanmıyorum. pek efektif değil gibi de gözüküyor.
Sosyal ağlarda paylaş

15 sight ve ustunde belli kadameler ile levellari artiyor adamlarin ben madman knowledgelari topluyorum ama insighta cevirmiyorum lazim olmadikca genelde 10da tutuyorum 15 e yaklasinca silah upgrade icin gerekli olan seyden satin aliyorum.

Edit: Oyun bence inanilmaz keyifli olmus ben her actigimda 1 bolum geciyorum ve bana o gunluk oyun keyfimi aldigimi hissettiriyor. Daha dungeon olaylari vs var. Platin icin kasiyorum ama 1-2 sey ile kaciracagim sanirim.

*Insight Level 99 = Noises are added in the background including the crying of babies.
Sosyal ağlarda paylaş

ending'lerin insight'la alakasi yok. insight'in boss'lara etkisi yok, item unlock(insight vendor haric) vs ile alakasi yok, cathedral guardian'lari harici normal tip mob'lara etkisi de yok. insight'in yaptigi, belirli bir rakama ulasinca normal'de event trigger etmeden goremediginiz amygdala'lari falan gorebilmeniz, bazi npc'lerin normalden farkli dialoglarinin unlock olmasi, bir takim zone'larda ufak tefek degisiklikler, hemwick'de ayrica bir mob cikiyor falan... ayrica insight frezeny resisti dusuruyor.

15+ insight sonrasi oyunun daha bir zorlastigi falan yok.
Sosyal ağlarda paylaş

çatıdaki yavşağın yanına çıktım, paso kaçsam da en son yakaladı ve direkt indirdi.

aşağı düşürmeye çalıştım balta ile savurarak amai şte orada hata yaptım. ben vurana kadar o bana vurdu vs...

silahla itiyorlarmış bir de aşağıya onu mu denesem acaba asdf

8000 yankı bıraktım orada o kötü oldu :(
Sosyal ağlarda paylaş

Catidaki adam icin tip

Tip demeyelim de bir nevi kurnazlik

Sonra demeyesin vay efendim ben ne anladim bu isten diye

Halen emin isen son kez uyariyorum...

Peki madem istedin buyur.

Merdivenden cikar cikmaz L2 ile ates etmeyi denedin mi? Merdivende hic durma bodoslama cikip L2 ates edince asagi dusuyor.
http://www.youtube.com/watch?v=42Jd6b5miM4

Sosyal ağlarda paylaş

asagi itmek baya ucuz taktik, boyle seyleri kullanmayin bu oyunda lol

ayrica o gatling gun'li tipi hemen halletmek zorunda degilsiniz, zaten oyunun baslari icin biraz yuksek level kaciyor. oyunun ilerleyen kisimlarinda onu friendly yapmak da mumkun. her turlu alirsiniz badge'inizi
Sosyal ağlarda paylaş

friendly oluyor muydu ya, kesmeseydim ben de keşke asdfads

bu arada zaten kesmeye harbi gerek yokmuş. mekan bitti onu kestikten sonra. alt katlara vs. gidince sanırım daha fazla ondan korkmamıza da gerek kalmıyor deil mi?

badge'i aldıktan sonra yeniden çıkıyor mu bu arada?

bir de ben deneme için cathedral ward'daki yere yapışık lavuğu kesmiştim. o da spawn olmadı tekrar. onun olayı neydi asdfasd
Sosyal ağlarda paylaş

a.q savelerim gitti.

dün psn plus'la uğraşırken yeni kullanıcı vs. açmıştım onla mı alakalı acaba, kullanıcılar arasında gezdim. kendi kullandığıma vs. baktım yok...

fabrika ayarı vs. atmadım, format atmadım. bildiğin save yok lan yok...

sokarım nasıl geri gelecek bunlar? yoksa oynamıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...