Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Half-Life 2

LathspeLL

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşım 512ram ve fx5200'le medium detayda çok nadiren kastığını söyledi. Benim 1gb ram ve 9800pro@xt ile hiçbir şeyi kapamadım sadece bazen bomba atıldığında kasıyor.[signature][hline]Silphatos Iceheart
Synthetic Intelligent Lifeform Programmed for Harm/Android Trained for Observation and Sabotage
(a.k.a : Grynn , Botanika)
-Est Sularus oth Mithas-
Sosyal ağlarda paylaş

amd athlon xp 2600+
radeon 9600XT 128mb
512 ram
detail'larin hepsi high, 1024x768, 4xAA, 4xAF

goruntu acisindan cok cok nadiren fps 20'lere dusuyo. cogunlukla 40-50 civarinda. AF kapayinca hatta hic bi zaman kastirmiyo. tek sorun, mesela acik bi alana acilan kapiyi acinca bi saniyelik falan bi takilma oluyo.. ramle alakaliymis o da.

directx7 destekleyen goruntu karti lazim, ama directx9 olmadan oyunun tadi cikmaz. :)
256 ram lazim, bi de sanirim 1.4GHz cpu lazim.
Sosyal ağlarda paylaş

Asıl siz benim Donanımdaki HIS X800Xt felanlı konumun son mesajına bir bakın.

Bu oyunu neyle oynamanız gerektiğini anlar ve ağlarsınız :)

( gerçi hl2 kasmıyor sistemi)

X850Xt sucks!!!( evet X850 yanlış okumadınız) R520 chipset ruleeeeeez ( ve evet X850 den de iyisi geliyor gelecek mayıs'ta herhalde. ama 1 hafta sonra X850 geliyor.)[signature][hline]What we do in life,echoes in eternity.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SilphatosIce_, 27 Kasım 2004 15:55 tarihinde demiş ki:
Kırılmış versiyonlarda çıkıyormuş o sorun diye duydum ama DVD demişsin (yoksa kopya DVD'de mi yapmaya başladılar :)). autoexec.cfg'ye birkaç satır ekleyerek yapabilirsin. Hemen bulayım senin için.

Go into your hl2cfg folder, and create a txt file, inside this text file, write the following lines.
ai_norebuildgraph "1"
ai_disable "0"

Save, then rename the text file to ai_fix.cfg, right click the file and set it to read only.
Next, open up valve.rc in notepad, you should see the following

// load the base configuration
//exec default.cfg
// Setup custom controller
exec joystick.cfg
// run a user script file if present
exec autoexec.cfg
//
// stuff command line statements
//
stuffcmds
// display the start-up level
startupmenu

under "exec autoexec.cfg", add this line:
exec ai_fix.cfg

Save the file and youre done!

eet kopya eahua cok sagolasin olduysa valla cok iyi bide simdi nodegraph out of date rebuilding falan diyor bilen varmi?
hah tamam bu onuda cozuyomus cok sagol silph inan cok mesudum ^^[signature][hline]duty ... honor ... courage... *cough* semper fiiiii....

[Bu mesaj Disappear tarafından 28 Kasım 2004 17:32 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Off loadladım yine olmuyor. Bi önceki bölümden bile loadladım hatta.
Ne olabilir acaba.
Alın buda şaheserim ( Heryeri kırma isteği duyan arkadaşlarımıza hitaben http://www.imagedump.com/index.cgi?pick=get&tp=173202&poll_id=0&warned=y )[signature][hline]Am i Loco ?
Msn: [email protected]

José Fernandos wants brain
Sosyal ağlarda paylaş

alla alla bende load edince duzeliyo ama 3 4 kere yapmam gerekiyo tam asansor kapisini acarken degilde bi kac saniye oncesinde save edin olmassa load edin[signature][hline]"I will flay the skin from your flesh and the flesh from your bones and scrape your bones dry.
And still you will not have suffered enough."
Sosyal ağlarda paylaş

Sen default olarak bullet time modunda oynayabilirsin. Disap rica ederim, görevim :p. Bu arada HL hard zorlukta daha çok zevk veriyor, evet sado-mazo durumları :).[signature][hline]Silphatos Iceheart
Synthetic Intelligent Lifeform Programmed for Harm/Android Trained for Observation and Sabotage
(a.k.a : Grynn , Botanika)
-Est Sularus oth Mithas-
Sosyal ağlarda paylaş

Sistemim, Intel P4 3.0ghz (1mb)
Ram 512 (400mhz)
His excalibur Ati Radeon 9800 pro 128mb (256bit)
Sound Blaster Live 5.1

elimdeki önemli parçalar bunlar. tam olarak işlevini ve istedigi sistemi bilmedigim icin sallamak istemiyorum, ama sizce bu sistemle çözünürlük dahil en güzel ayarlarla nasıl oynanır? daha dogrusu en iyi ayarlar nelerdir bu sistem icin? anlatabildiysem ne mutlu :D[signature][hline]Bahçelerde Maydonoz; Gel Bize Bazı Bazı...

Delirtmeyin Beni
Sosyal ağlarda paylaş

ya ogrendigime gore, cok az silah varmış? yani hl de baya baya cok silah vardı yani du bi sayalım (single da ele gecen) levye+silah+revolver+hmg+shotgun+arrow+nukleer1+nukleer2+sinekatar+bazooka+grenade+packet+böcek+mavi ışıklı bomba(:D) toplam 14 tane (unutmamışsam) ve bunların bi cogunun 2.kullanışı vardı. yane bu baya bişi ediyo. hl2 de silah konusu nasıl?[signature][hline]Bahçelerde Maydonoz; Gel Bize Bazı Bazı...

Delirtmeyin Beni
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...