Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Half-Life 2

LathspeLL

Öne çıkan mesajlar

bence hl2 ÇOK BÜYÜKTÜR doom 3
araya far cryı katmamalı. bence doomdan bile beter. senaryonun gidişatından, gizemin çözülüşüne ve atmosfere kadar her yönüyle farcry batırmış. Doom3ün "bişi oldu.." şeklindeki senaryosu bile daha iyidir bence. hl2 ise yegane oyun![signature][hline]Sacré Bleu!
Sosyal ağlarda paylaş

Spoiler konusu vardı ama sen buraya yazmışsın, neyse.

[spo1=Son]G-man amca bizi tekrar uyutuyor/donduruyor/derin dondurucuya atıyor, yeni bir görev için çağırana kadar. Alyx de ölmez her halde o patlamada.[/spo][signature][hline]Silphatos Iceheart
Synthetic Intelligent Lifeform Programmed for Harm/Android Trained for Observation and Sabotage
(a.k.a : Grynn , Botanika)
-Est Sularus oth Mithas-
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar ben bi soru sorucam.

kargo olayına girip o kadar gün bekleyip kargo parası vermektense ben steam den normal alsam oyunu cd keyini falan filan

ama download etmek yerine box getirten birisinden cd leri kopyalatsam olurmu?yani onun cd leri ile yükleseme ama kendi keyimle?

oluyomu böyle birşey?
Sosyal ağlarda paylaş

muhtemelen olabilir.zaten sen parasını verdiğin için sorunsuz olarak steame login olabilirsin.cd back up yapmış birindende oyunu yükleyebilirsin...[signature][hline]-Micheal Jordan mı ???
-Hayır cormadım

-Uğurcum oynat !!!
-Düz bir yoldasınız 2 goblin el sallıyor...

Genciz Güçlüyüz Atatürkçüyüz ...
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunna dicek lafım yok o yüzden sadece sorumu yollayım.Oyunun son bölümünde cıkan superphsy salahıyla bizim emektar phs gun( sanarım graviti gun) sailahıyla değiştirmeye calışıyom oyunun alt dosyalarının 4 dünde bu doslyaları buldum şekillerini değiştirsemde normal phsy super phsy olarak calıştıramadım bu konularadan anlıyan varsa bir yardımcı ola bilirse iyi olur.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...