Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fargo (2014) - FX

moriarty

Öne çıkan mesajlar

O karakter başlı başına bir dizi olacak kadar eğlenceli, sorun karakter bazı yerlerde doğa ötesi güçleri avrmış gibi bir algı yaratıyor, çok çok iyi bir kiralık katil, gerçek olamayacak kadar iyi.

Fargo ruhuna aykırı biraz yani hani genelde böyle abuk subuk tesadüfler ve planlanamayan, öngörülemeyen olaylar silsilesi ile gelişiyor ya hadiseler, bizim kiralık katil o realiteyi bozuyor gibiydi. Bu yüzden 2.sezon şimdilik daha iyi.

"BENCE"
Sosyal ağlarda paylaş

İki sezon da gayet iyi.

True Detective ne hikaye olarak ne kadro olarak ısınamamıştı mesela 2. sezon. 3-4 bölüm izleyip bıraktım.

Fargo'da bozmadılar ama 1. sevip 2. sevemedim diyen az çıkar

Alttaki abinin yeri dolmuyor tabi, o ayrı. O noktada katılıyorum.

said:

http://ia.media-imdb.com/images/M/MV5BMjIyMDA1NjQ1M15BMl5BanBnXkFtZTgwOTEyMjY5MDE@._V1__SX1368_SY1167_.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Law said:

O karakter başlı başına bir dizi olacak kadar eğlenceli, sorun karakter bazı yerlerde doğa ötesi güçleri avrmış gibi bir algı yaratıyor, çok çok iyi bir kiralık katil, gerçek olamayacak kadar iyi.

Fargo ruhuna aykırı biraz yani hani genelde böyle abuk subuk tesadüfler ve planlanamayan, öngörülemeyen olaylar silsilesi ile gelişiyor ya hadiseler, bizim kiralık katil o realiteyi bozuyor gibiydi. Bu yüzden 2.sezon şimdilik daha iyi.

"BENCE"

katılıyorum. lorne malvo fargo için fazla kusursuz.
Sosyal ağlarda paylaş

spoiler / diziden kopuş nedenim

yav şu 6. bölümde adamı evin içinde bağlayıp dışarıya ateş edecek şekilde silahlar kuruyor ya. ne kadar zorlama bişiydi o öyle.gelen polisler evi dışardan tarıyor içerde belki rehin alınmış bi aile var demeden.içeriye giriyorlar adama 50 mermi sıkıyorlar. bi de eleman niye o kadar zahmete giriyor normalde kamera ve tanıklar önünde adam sürükleyip bagaja atan milleti kafasından bıçaklayan birisi.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...