Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Civilization: Beyond Earth

Komutan

Öne çıkan mesajlar

oyunun ortalarına gelip fark atınca, çok asker falan olunca oyundan nedense bayıyorum.

Yanımdaki adamı haşamat ediyorum, bir sürü asker. Şimdi bu askerleri 20 turn öbür adamın oraya taşı onu ez geç falan. sanki çok öne geçince artık oynamaya gerek yok gibi gördüğüm için bir türlü sonunu göremedim oyunun :)

son 50 turn gereksiz gibi geliyor çok fark atarsan
Sosyal ağlarda paylaş

bemre said:

oyunun ortalarına gelip fark atınca, çok asker falan olunca oyundan nedense bayıyorum.

Yanımdaki adamı haşamat ediyorum, bir sürü asker. Şimdi bu askerleri 20 turn öbür adamın oraya taşı onu ez geç falan. sanki çok öne geçince artık oynamaya gerek yok gibi gördüğüm için bir türlü sonunu göremedim oyunun :)

son 50 turn gereksiz gibi geliyor çok fark atarsan

Işınlama uydusu var. Onu dene bir. Uyduyu saldıracğın yerin yakınına at, birimelrini kendin şehrin içine çek ordan ışınlıyorsun uydunun altına.
Sosyal ağlarda paylaş

Bitane uydu attım ne boka yaradıgınada bakamadım sanirim güvenlik veriyor ama uydu bir türlü düşmek bilmedi yani miasmic repulsor atmam lazım oraya yoksa trade'de yapamiyorum worker'da çalıştıramıyorum dogru düzgün ama olmuyor 5 kareyi kapmamış o uydu ve miasmic atmama izin vermiyor orada zaten uydu durdugu icin o uyduyu düşürmek istiyorum nasıl yaparim?
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada Civ BE multi seanslarına başladık. Katılmak isteyen varsa steamid : axedice

Oyun çok dengesiz, bazı victory conditionlar wonderlarını herkesten 10 turn önce bitirseniz bile yavaş kalıyor falan bi takım house rulelar koyabiliriz şimdilik. Yine de hala öğrenme aşamasında olunca civ5ten daha bi keyifli geldi bana.
Sosyal ağlarda paylaş

Exodus direk amelelik, 20 turn 20 kagni hizinda settler ile ugrasmak bide bunlara yer bulmak kanser
Emancipation meh gene, bi angel 106 mi ne veriyor, kac turn surunuyorsun adam basip yolliycam diye ki bide savunmasiz kaliyorsun
Mind flower iyi, turtle dan baska bisi istemiyor, harmony zaten favorim su anda turtle a acayip musait her yeri miasma ile coverliyip rahat rahat savunuyorum topraklarimi
Signal denemedim ama cok kanser birseye benziyor

Ayrica cok aptal hatalarda var, alienlarla uyum icinde olmasi gereken harmony nin xenomass ihtiyacini karsilayabilmek icin nestlere soykirim cekmek gerekiyor, mind flower bitirince butun alienlar dost olmak yerine hostile oluyor filan lol

Quest decisionlari sevdim ama cogu cok obvious yani, fence in trade convoylara alien immunity vermesi misal op direk

Trade op ama kanser, sonlara dogru iyice baydim convoylari surekli yenilemekten

Alpha century deki gibi bi planetery UN gelmesi fena olmaz expansionda
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...