Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Game of Thrones (2011) - HBO (Kitaplardan sıpouylır yasak)

GERGE

Öne çıkan mesajlar

6

Birşey olmadı bölümde ya, tyrion'a herkesin kazık atmasıyla geçti yarısı. Sonda 1dk nefret kustu sadece, phoenix wright beklentisi de patladı.

Ne theon ne ramsay de ölmedi orası da boş geçti, theon banyosu filan baygınlık. Danaryos da öküzlüğünü algılamadı. Stan cephesi zaten kayıp davos emirerlik dışında bişi yapmıyor.

açılışta sibel kekilli ismini görünce "offf kurtulamadık" demiştim, bu sefer kurtuluruz umarım veya tyrion arya gibi hesabını kessin sonra.

Şu düello nasıl olacak merak ettim bir tek

Sezonun en zayıf bölümüydü sanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

6

Birşey olmadı bölümde ya, tyrion'a herkesin kazık atmasıyla geçti yarısı. Sonda 1dk nefret kustu sadece, phoenix wright beklentisi de patladı.

Ne theon ne ramsay de ölmedi orası da boş geçti, theon banyosu filan baygınlık. Danaryos da öküzlüğünü algılamadı. Stan cephesi zaten kayıp davos emirerlik dışında bişi yapmıyor.

açılışta sibel kekilli ismini görünce "offf kurtulamadık" demiştim, bu sefer kurtuluruz umarım veya tyrion arya gibi hesabını kessin sonra.

Şu düello nasıl olacak merak ettim bir tek

Sezonun en zayıf bölümüydü sanırım.

Spo

Bence Jamie'nin fedakarlığı, shaenin satışı ve varys filan karakterler açısından çok güzel bölümdü, hikaye zaten çarpık kitapta var mı böyle bir duel acaba.

Varysden bişiler bekliyorum ben.

Sosyal ağlarda paylaş

Bence shae

aslında tyrion a ihanet etmiyor, amacı babasını yumuşatıp tyrion ı ipten almak. Şurası kitabı okumayanlara dabıl spoylır

tahminim

Varys işin aslını biliyor, ilerde bunu tyrion a karşı kullanıp shae yi öldürdüğü için pişmanlık duymasına ve çökmesine neden olacak. Varys in ölümü burdan bile gerçekleşebilir.

Sosyal ağlarda paylaş

shae

o kızın o kadar kafası basmaz bence kadın tribi attı

yalnız ölüyor olsa son darbeyi vur böyle trip atma bu ne lan.

belki varys falan biz bunu iteleyelim jamie zaten izin vemez ölmesine, atarlanmadan kabul eder hayatta kalır diye planlamıştır ama ters tepti. ama düşük ihtimal çünkü shae purple weddingden önce yollandı yani bilemezler jofrinin öleceğini.

özet kilo kilo ballz

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...