Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Patch 6.0 Patch Notes - Warlords of Draenor

Darksun

Öne çıkan mesajlar

mardox said:

6.0.2 den sonra her karakter için her zorlukta ilk kez kestiğinizde %100 drop. (lfr hariç)

ben mythic girip heirloom düşürdüm fakat arkasından heroic girince heirloom düşmedi, sanırım herhangi bir zorlukta ilk girişinde düşüyor, sonrasında düşmüyor. en azından bana düşmedi.
Sosyal ağlarda paylaş

yo, herhangi bi zorlukta her bosstan tek loot düşüyor, bu hafta mythicden aldıysan, daha düşük difficulty verisonlarından alamıyosun, sonraki resete kadar tabiki.

bide düşen heirloomlar, sadece ilk düşen sizin classa göre, ondan sonrakiler tamamen random, "Ben warriorum bana niye int staff düşüyo yhaaa" demeyin yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi raidleri hep ben kurup lead ediyorum. O kadar random ki basari durumu. Item level dan adamlarin kombat performanslarina kadar her şeyi takip ediyorum. Kötüleri hemen eliyorum ama mesela dün 3 saat garrosh wipe yedim monk healerla.

Adamların hepsi ilvl 560 üstü. Hepsi pve gearli mythtic yapmis adamlar fln. Sha phase de adamlar aoeden hit yiyor saka gibi yani. Hele p3 de interrupt etmeme olayi arti cinnet geçirtti. Macro yaptım ya rw geçiyor hala o kadar deneyimli adamlar beceremiyor.

Bugun yine druidle girdim ayni grade adamlar 2 saatte 4 part bitirdik. Wipesiz faceroll.

Kötü gitti mi adam değiştiriyorum ama cok nadiren değişim oluyor. O kötü örnekte raid belki 5 kere değişti. Adamlar mythic gear giyiyor rogue shaman warrior interrupt yapamıyor. Cinnet geçirmelik gerçekten.

HC i düşünmek istemiyorum.

Şunu anladım, bu kadar yıldır dps oynayanlar eli bir yerinde oynamaktan inanılmaz hamlamis. Aoe den kaçmak ve dps yapmak dışında genel olarak random adamlar geari ne kadar iyi olursa olsun skill checkleri fail ediyor. Positioning, target changing, interrupt hak getire. Adamlar alışmış yani başka hiçbir şey yapmamaya. 12k dps var adam star dan hit yiyip ölüyor abi. Sağına soluna bakmıyor. Tunnel vision target a daliyor. Target değişmiş, interrupt gerekiyormuş adamlar anlamıyor.

13k dps yaptım ben iyi dpsim kafasi. Aksi adamlar group finder ile yüzde 10 benim gördüğüm. Hiçbir raidim healer veya tanktan patlamadi. Hep yetemeyen dpsler. Recountta adam akiyor diger herşey sicis.
Sosyal ağlarda paylaş

bu legacy de ki şeyleri ek paket gelince yapamıcaz de mi?
bir de mop raidlerini farma bağlarmıyız ek paket gelince? maksat achi gelsin.

oyundan kalkan mountlar var mı yoksa droprate i mi düşüyor. bu akrep gibi bişi varmış garoşdan düşen benim item level 436 ona almazlarmı beni?
Sosyal ağlarda paylaş

436 item level ile hc dungeonlar bile zorlar, bi ihtimal mogu'shan palace'a alabilirler, ama yapan kalmamıştır.

Ya parayı basıcan, ya bi tanıdık olucak, ya da wod geldikten sonra ilvl 600 itemleri dizip her hafta soo yapıcan.

wod geldikten sonra garroshdan şu an düşen %100 drop mount rare drop olucak, yani %1 falan
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...