Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Patch 6.0 Patch Notes - Warlords of Draenor

Darksun

Öne çıkan mesajlar

80-85 altların varsa ve tradeskilllerini fullediysen - kullanıyorsan onları 90 yap. Wodda 600+ tradeskillleri kullanabilmek için başta bi kaç quest yapıp garrisonları açmak lazım.

Sokağa atacak 5-6k paran varsa heroic SoO raidine bi spot satın al, sonda garrosh kesince 90-100 heirloom silah geliyor %100 ihtimal (ilk seferde tabi)
Sosyal ağlarda paylaş

Item kasma dediğiniz de timeless isle da frog farm 12 saat falan abansanız nerdeyse full 551 dizersiniz silahıda ertesi gün honor kasarak 550 alırsınız.

Yani 2 gün kasarak heirloom garanti afiyet olsun.

He tabi bu main seçtiğiniz class a yapılır anca 2. Ye yapmak bayıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

ya valla ben bi altlardan biriyle bakıyım dedim herhalde 7 - 8 tane party gördüm bildigin 40 kişi böle spawnlarıda ezberlemişler dönüyolar resmen çıkar çıkmaz tapleyenler falan ahaha
böle boş bi battlegroup çok daha rahat olur zaten orda da eleman var tabiki ama böle gittiginde o kurbagaya 10 tane party görmüyosun boş realmde
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:

kalabalık yerde esas farm yapılıyor. gruplar halinde takılıyosun 5 kisi. herkesin kestiginden %100 drop ve herkese geliyor item. 5 koldan tagleyip kestigin zaman yarım saatte 400 charm falan yapabiliyosun.

daha fazla kasarsın, ben twisting nether'da 1k + kastım. 1 saat bile durmamışımdır belki. ama parti 5dk bile afk olmadı durmadan kestik.

bi de her killden charm geliyor üstüne loot yapın, o şekilde de charm toplanıyor ekstradan.
Sosyal ağlarda paylaş

warforge seal questi haftalık limitten çıktı, sınırsız oldu, ve 3 warforged seal 50 lesser charm, ayrıca her item upgrade'i 50 lesser charm. O yüzden millet deli gibi farmlıyo, tabiki 13 kasımdan sonra hiçbişey ifade etmiyicek upgradeler ve warforged seallar.

warforged seal bosslardan extra loot rollamaya yarıyo. bana 14 bosstan 3 tane falan düşüyo max
Sosyal ağlarda paylaş

transmog icin oynanır su saatten sora, gear upgrade icin ugrasmaya degmez. bugun gittim tk, ssc, bt yaptım cok keyif aldım, yasadıgım nostalji yetti.

ya da gidin alt kasın level 60 yapın. 90 boost'u 60 level karakterde kullandıgınızda 2 primary tradeskill 600 oluyor direkt. ben mage kastım mesela 51 su an. 60 yapıp bekleyecem exp'i.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu yeni ek paket gelince kalkacak şeylerin listesi var mı?

Mesela bu garoş raidinden akrep gibi bir mount düşüyormuş.
Heirloom düşüyor işte

Başka bu tarz şeyler var mı ve bu raidlere girmeye değer mi? Çünkü ben yeni 90 lamıştım ve item level ım 436. Böyle ileride zorlaşacak veya kalkacak şeyler çoksa kasmaya değer mi 2 hafta filan kaldı çünkü ek paketin çıkmasına.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...