Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Patch 6.0 Patch Notes - Warlords of Draenor

Darksun

Öne çıkan mesajlar

Tüm serverlar toplamı o kadar ediyorda amaç 1.5m idi , almadığım mountlar var hala hehe, tüm petleri aldım felan onları almasam çok daha fazla olurdu :D 590 tane mi ne unique pet var.

Valla tbc den beri JC var. JC acaip iyi bir profession, yaptığınız gemlerin bir sınırı yok. Diğer proflar gibi yok günde 1 cloth yapa yapa 10-20 günde 1 parça eşya yaparım derdi yok. Patchler JC için tam bir para makinesi, ne zaman content gelse günde 50-100 lük satış dönüyor. Alchemist de var zaten farmdan golden lotus u kendim alıyorum, yeşil gemler ucuz , onları alıp craftlarken procluyorsunuz daha da fazla oluyor, craftleyip satıyorsunuz işte.

Bunun dışında pet trade yapıyorum, en iyisi pvp serverından bu yeni değişikliklerden önce 100 blood coin e alınan peti 3-5k ya alıp diğer pve serverında 40-50 ye satmak oldu (kar marjı mı dedi biri heuaeh). Ucuza pet buldummu alıp daha iyi bir fiyata satıyorum, 3 server arası pet döndürdüğüm oluyor.

Trade ve gold bende oyun içi oyun gibi, her expansion ve patch kendime bir cap koyup ona ulaşmaya uğraşıyorum :) 1 sene AH den soğumasam çok daha fazla gold olurdu kesin. Yanlız oyun içi aşırı pintiyim bu kadar gold ile hala 120k lık mountu almadım, kısa mesafede flightpath almak yerine autorun da uçtuğumu bilirim =p
Sosyal ağlarda paylaş

Regalya said:

Paso Daily q yap haftada 18-20k gelir.

Ben daily yapmayı sevmiyorum ya, alchemy jc var bende de oturup onla gem yapıp satıyorum vs. ama ben farm falan da yapmadığım için karım yüksek olmuyor çok. Yeni content gelince darksun'ın dediği gibi 20 30k falan kazanıyorum günlük ama bunun yarısından fazlası malzemeye gidiyor genelde.

Ha tabii contenti de takip etmiyorum ben, 4-5 ayda bir acc.ı açıp olan paraları yiyorum sonra para kasıp kapatıyorum falan böyle bir loop var :P

Bakalım WoD'da düşünüyorum ciddi ciddi oynamayı, şu garrison işinde geride kalmazsam yürürüm gibi geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Rekabet ettiğim bir adam daha var bir ara konuştuk herif hiç ara vermeden sürekli satıyor onda 4m üstünde vardı :)

Ben şu mountları felan alayım 1.5m ye düşeceğim o zaman. 500k wod yeme limiti koydum kendime hehe 1m nin altına düşmem. Benim hiçbir oyunda para derdim yok ya sürekli trade den vuruyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Düzenli oynuyorsanız ve günde 15 dakikanızı hergün (ama hergün) AH'ye ayırıyorsanız gold bir süre sonra önlenemez bir hızla artmaya başlıyor. Ben bütün MoP boyunca guildin 10 kişilik raider ekibinin bütün tamir, flask, yemek masrafını guild bankaya koyduğum haftalık 20k ile karşıladım, buna rağmen MoP 2,4m goldla bitti.

Ama hesap 9 yıldır açık, 10 tane level 80+ char var, hepsi trasmute master ve 2. mesleklerde dengeli dağılmış durumda. Yani özel bir şey, AH takibi, ucuza al pahalıya sat falan yapmıyorum. Tüm charları gezip malları yapıp AH'ye koyup çıkıyorum o kadar.

Mesela ins olan chara MoP başında 5k gold verdim ve sadece günde 1 kere yaptığım omuzluk enchlerini AH'ye koymak dışında bakmadım (hatta level 83 olarak bekliyor) malzemesini bile AH'den çektim yani, MoP bitti sırf o charda 170k gold var.
Sosyal ağlarda paylaş

bide 30Euro bilet parası nedir ulan dalgamı geçiyosunuz.. Hadi geçen sene 19euromu neydi aldık warlods of dreanor ayagına.. baya bi programı izledim 2 gün hep açıktı falan... Alınrdı geçen sene .. şuan neyine 30 euro yapıyon sen yeni cıkartıcagın oyun zaten 35euro .. metallicayı cok izlemek istersem açar izlerim sanki bana evime getiriyo adam metallicayı.. 30 euro saçma sapan bir fiyat. adam gibi 9.99 yapıcaksın herkes alıcak sonra lag'dan loss'tan izleyemicen .. dsf
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...