Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Patch 6.0 Patch Notes - Warlords of Draenor

Darksun

Öne çıkan mesajlar

Geçen timeless a da oldu, gözümüzün önünde 1 den 70 yaptılar heheh guildda çat çat achivement geliyordu. Yanlız dikkat edin exploitle yapılan charları 0 layabilirler ayrıca ban da yiyebilirsiniz. Banı öyle pat pat diye tek ter atmıyorlar accountunuz işaretlenir toplu ban da şutlanırsınız deymez yani.
Sosyal ağlarda paylaş

ben baya sneaky yaptım ya

raf hesabını summon ettim 300% exp bonusla 10 dk'da falan 0-60 oldu, her 2 levela 1 level grant edebiliyorsun. 4 tane 60 raf hesabında oluştu 1 saate, 2 tanede master hesapta 60 oluştu grant levellar ile.

kasmak istersem bir gün yeni hesapta 60'dan başlıycam işte.

bir de diğer realmde 70 rogue yaptım işte 40 dk'da. olur da bizimkiler oynarsa diye attırıverdim.

sıfırlasa rafli hesabı sıfırlar, kız arkadaşımın da çok umrundaydı das.

ps. ayrıca bir sayfa önce yazıldı işte konuştuk, başka nereye yazacaktık asdas.
Sosyal ağlarda paylaş

Darksun said:

Geçen timeless a da oldu, gözümüzün önünde 1 den 70 yaptılar heheh guildda çat çat achivement geliyordu. Yanlız dikkat edin exploitle yapılan charları 0 layabilirler ayrıca ban da yiyebilirsiniz. Banı öyle pat pat diye tek ter atmıyorlar accountunuz işaretlenir toplu ban da şutlanırsınız deymez yani.

Aynen katılıyorum. 15-45 dakika arası 70 e falan gelen adamları bi şekilde bulurlar.

Ben dün karakter açtım 9 saat te anca 50 oldum.
Sosyal ağlarda paylaş

bende de bütün classlar 90 var ama bazıları diğer hesapta kaldı, ona wod almadım bir de realm/faction derdi var.

terokkar denen lanet realmde kaldı bütün karakterler. transfer ettirsem gereksiz masraf. ettirmesen sıfırdan tekrardan kasılmıyor.

meh

ps. abuse olayını herkes yapıyor abi, dün görseydiniz fire front'u haha, milet pvp serverlarında birbirlerini yediler mob öldürüp abuse edecez diye.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

ben baya sneaky yaptım ya

raf hesabını summon ettim 300% exp bonusla 10 dk'da falan 0-60 oldu, her 2 levela 1 level grant edebiliyorsun. 4 tane 60 raf hesabında oluştu 1 saate, 2 tanede master hesapta 60 oluştu grant levellar ile.

kasmak istersem bir gün yeni hesapta 60'dan başlıycam işte.

bir de diğer realmde 70 rogue yaptım işte 40 dk'da. olur da bizimkiler oynarsa diye attırıverdim.

sıfırlasa rafli hesabı sıfırlar, kız arkadaşımın da çok umrundaydı das.

ps. ayrıca bir sayfa önce yazıldı işte konuştuk, başka nereye yazacaktık asdas.

ahaha süper
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:

Bir tek cataclysm launch'una girebilmiştim. Onda da Hodir'in orda 25 questle hazır olda bekleyip sonra exp aktif olunca dc yedim. 2 saat sonra oyuna girebildiğimde 81lvl olanlar falan vardı...

oyle oluyo muydu ya, hic denemedim bak. simdi qlog aldıgı kadar complete yapıp bırakmak mı lazım yani exp icin?
Sosyal ağlarda paylaş

Ya hardcore oynamayan adam için çok bir şey ifade etmez de biz o zaman bir şeyler becermeye çalışıyorduk işte. Cataclysm'in başında hemen 85 olup ertesi gün raide girip bayağı bi temizlediydik. Hatta nefarian realm (world yazmışım yuh) first'i 100k vuramadığımız için kaçırıp 5. mi ne olduyduk lel.
Sosyal ağlarda paylaş

Garrisonlar ortak değil, her karakter için ayrı ayrı. Detaylarına şurdan bakabilirsiniz : http://www.wowhead.com/garrison-calc#AkUkIQM

Garrison için meslek kasmaya gerek yok, her tradeskille ait bina var. Ama neleri seçeceğin konusu biraz karışık. Bi kere kendinde olan tradeskilli mutlaka seçmen lazım, high-end recepieler bitek garrisondan alınacak. Onun harici alt karakterlerinde ne eksikse onu seçmek mantıklı, keza normal itemları (ör. alchemy binasında potionları) yapıp veriyor garrison npcleri. Enchanting olmayan her karaktere enchanter lazım bide, soulbound itemları DE etmenize yarıyor. Bu bahsettiğim professionlar 1. lvl binalar.

2. lvlda barn diye bi bina var, savage blood ı sadece bu bina yapabiliyor. Item upgrade i vb. olaylar için lazım, o yüzden bu da banko. Pvp sevenlere pvp binası var falan seçenek bol.

3. lvl tercih meselesi, stableın bonusu çok iyi mesela, transmogculara war mill var.

Bütün bunlara ek olarak seçmeli olmayan mine, herb garden, fish pond ve battle pet binası var bunları herkes kurabiliyor.

Son olarak wodda bütün professionları kasmak kolaylaşıyor. Gathering skiller için atıyorum 5 skille ghost toplarsanız skill up alıyorsunuz, ama ghost iron yerine ghost iron nugget gibi bişey kazılıyor. 10 tanesi ghost iron. Aynısı herbalismde var.

Craft skilleri içinse npclerden broken item düşüyor, bunları her craft edişinizde 5 skillup alıyorsunuz. Da imkanınız varsa bence şimdiden kasın, her türlü material kaybı düşük lvlı dreanorda kasmak.
Sosyal ağlarda paylaş

garrison guide'larını biraz okudum da simdi benim main karakterde mine + jc var.
jc binasını kesin yapıyorum.

geriye kaldı 2 small pot. bunlardan birini enchanter yapmam lazım ki bop itemları de edeyim. hem alt chardaki enchanting'i kasmaya da faydası olur, hem de satar para kazanırım ve kendi enchantlarımı da bedavaya getiririm.

diger small pot icin ne yapacagıma karar veremedim. storehouse gereksiz gibi gorunuyor. salvage yard belki olabilir. ama jc icin esas alchemy sanırım en iyi tercih olur. transmute ile yine baya iyi is cıkarılabilir.

large pot'lardan biri de mutlaka stable olmalı. bunu almayacak adam yoktur sanırım oyunda.
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdiye kadar açıklanan skilllerde transmuteluk bişey yok. Metagemleri kaldırdıkları gibi craft requirementlardan para kazandıran transmuteları da kaldırdılar galiba, bi flask itemı için işe yarayacak transmute. Bide belki mining itemlarını birbirine transmute gelecek bilmiyoruz.

edit : evet transmute olmayacak https://twitter.com/TheCrafticus/status/515312909589565440

Genel olarak bi professionda diğerlerine göre para kazandıran bişey yapmamaya çalışıyorlar herkes eşit para kazanabilsin diye. Sonra savage blood diye bişey icad ediyorlar falan. Ahahah beceremeyecekler bu tradeskill işini.
Sosyal ağlarda paylaş

O zaman kendi tradeskill'imiz dısında sececegimiz iki small pot tercihi tamamen bizim eglencemize kalmıs. Gathering skiller zaten default var, pot harcamıyor. storehouse alabilirim o zaman birine ya da salvage. salvage sanırım follower'ları gondermekte ise yarayacak, garrison upgrade'e faydası olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...